.
[ Voor 99% gewijzigd door Verwijderd op 01-11-2023 01:24 ]
[ Voor 17% gewijzigd door naam op 14-12-2016 13:33 ]
Kan YouTube geen 3D 360 aan?naam schreef op woensdag 14 december 2016 @ 13:32:
Een 'tour' er doorheen uitrenderen in 360 graden beelden en deze dan naar Youtube uploaden is misschien een optie? Hierbij verlies je alleen het 3D effect, maar je houdt wel de immersion verder.
Alternatief zou Unity kunnen zijn, echter heb ik daar geen ervaring mee.
Wat doet Ctrl+W ook alweer?
Humankind… be both.
Star Wars Awakens | Instagram
Durf ik niet te zeggen, maar het is praktisch onmogelijk om niet realtime te doen. Dit omdat de positie in de wereld van je ogen verandert bij draaien van je hoofd. Dit kan je praktisch alleen in een real-time omgeving simuleren aangezien je daar de 2 camera's van positie kan laten veranderen synchroon met rondkijken.
Dit is gemakkelijk op te lossen door een gebruiker iets van houvast te geven, bijvoorbeeld een lichaam welke ook zichtbaar is tijdens het rondlopen, of een stoel waar je op zit. Zolang er niet te extreme beweging in zit gaat dat goed.Let er bij een "tour" wel op dat mensen het over het algemeen niet tof vinden om in VR te bewegen terwijl hun eigen lichaam dat niet doet. Ik denk dat, als je een tour door een gebouw heen doet bijvoorbeeld, je een hoop misselijke mensen kunt verwachten.
[ Voor 39% gewijzigd door naam op 16-12-2016 22:57 ]
Apple iPhone 17 LG OLED evo G5 Google Pixel 10 Samsung Galaxy S25 Star Wars: Outlaws Nintendo Switch 2 Apple AirPods Pro (2e generatie) Sony PlayStation 5 Pro
Tweakers is onderdeel van
DPG Media B.V.
Alle rechten voorbehouden - Auteursrecht © 1998 - 2025
•
Hosting door TrueFullstaq