Vraag


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Maximusas
  • Registratie: Mei 2016
  • Laatst online: 25-04 09:53
Beste medetweakers,

Sinds anderhalf jaar zit ik bij Thahosting. Tot een week geleden nooit geen problemen gehad alles werkte goed en ik kon snel bij mijn hosting pakket enz.

Nu wilde ik vorige week inloggen maar de login pagina lijkt te zijn verdwenen en er is alleen een knop om bij een email in te loggen.(Als ik probeer in te loggen met mijn account gegevens op deze mail werkt dit niet)

Ook kreeg ik deze week een mailtje van een persoon die 'namens' Thahosting handelt met een factuur van 30 euro excl. btw, voor de voortzetting van de dienst... Ookal heb ik een hostingpakket van 3,50 euro p/m. :?

Ervaren anderen die bij Thahosting zitten hetzelfde? Of hebben mensen berichten over Thahosting gehoord de laatste tijd?

Ik ben benieuwd en alvast bedankt voor de tijd! :)

Alle reacties


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • MAX3400
  • Registratie: Mei 2003
  • Nu online

MAX3400

XBL: OctagonQontrol

Ik neem aan dat als je al een week issues hebt, dat er een mailtje onderweg is gegaan naar Thahosting?

Sowieso zou ik de factuur niet betalen; ook al zou het een curator zijn. En anders vraag je aan die persoon of hij eerst je login weer repareert voordat je ook maar ene cent wil betalen.

Heb je toevallig nergens een factuur niet betaald en is een herinnering hiervan in je spam terecht gekomen of op een oud/ander mailadres terechtgekomen?

Mijn advertenties!!! | Mijn antwoorden zijn vaak niet snowflake-proof


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Mocht dit probleem nog steeds voorkomen neem dan even contact op met mij.