Mijn advertenties!!! | Mijn antwoorden zijn vaak niet snowflake-proof
[ Voor 36% gewijzigd door LordSinclair op 25-11-2016 14:13 ]
There's no need to kneel, I'm a very democratic sort of lord.
Sporters kopen eerder een fitness watch met muziek, ik heb bv een Tomtom Runner 2, die synct heel aardig met iTunes.
[ Voor 43% gewijzigd door Dreamvoid op 25-11-2016 14:17 ]
Er zijn altijd wel mensen te verzinnen die een bepaald product zouden kopen. In de meeste gevallen zijn deze groepen te klein om een product echt winstgevend te maken.Verwijderd schreef op vrijdag 25 november 2016 @ 14:15:
Sporters zie ik een kleine handzame MP3 speler nog wel kopen.
Ultrawide gaming setup: AMD Ryzen 7 2700X | NVIDIA GeForce RTX 2080 | Dell Alienware AW3418DW
De Discman?g0tanks schreef op vrijdag 25 november 2016 @ 14:17:
[...]
Er zijn altijd wel mensen te verzinnen die een bepaald product zouden kopen. In de meeste gevallen zijn deze groepen te klein om een product echt winstgevend te maken.
categorie: Mp3-spelersVerwijderd schreef op vrijdag 25 november 2016 @ 14:15:
Sporters zie ik een kleine handzame MP3 speler nog wel kopen.
Maar even serieus; wat is nou exact het nut van dit topic? Vergelijkbare topics (waarin alleen een stelling geponeerd wordt zonder discussie-waarde) zijn resoluut gesloten omdat er weinig/niets aan informatieve inhoud in stond.
Nu ook; de one-liners aan antwoorden alsmede de compleet scheve vergelijkingen (zoals geld) op basis van technologie, dragen imho niet bij aan een GoT-waardig topic.
Mijn advertenties!!! | Mijn antwoorden zijn vaak niet snowflake-proof
Maar die gaan ook over op de smartwatches, vooral omdat die vaak ook een hartslagmeter hebben.Verwijderd schreef op vrijdag 25 november 2016 @ 14:15:
Sporters zie ik een kleine handzame MP3 speler nog wel kopen.
Signatures zijn voor boomers.
Behalve op internet zijn ze amper meer te koop, en je moet ook maar durven er mee over straat te lopen of de trein in te stappen.Dreamvoid schreef op vrijdag 25 november 2016 @ 14:20:
Voor mensen die erg van glimmende schijven houden.
PS. De Blu-Ray disc glimt mooier!
Waar wat voor de mensen die geen 700 euro willen uitgeven voor een smartphone?
[ Voor 16% gewijzigd door Verwijderd op 25-11-2016 15:10 ]
Dan koop je een goedkope smartphone want elke smartphone kan muziek afspelen. Ik snap je vraag dan verder ook niet aangezien het een logisch gevolg is. Iedereen heeft al een apparaat dat het kan dus is er niet genoeg vraag meer naar ipods die naar mijn mening ook behoorlijk overpriced waren.Verwijderd schreef op vrijdag 25 november 2016 @ 14:23:
[...]
Behalve op internet zijn ze amper meer te koop, en je moet ook maar durven er mee over straat te lopen of de trein in te stappen.
PS. De Blu-Ray disc glimt mooier!
Waar wat voor de mensen die geen 700 euro willen uitgeven voor een smartphone?
Ninety percent of everything is crap.
Soms gebruik ik wel mijn iPhone omdat ik dan Bluetooth hoofdtelefoon kan gebruiken en dat is ook fijn.
I hit the CTRL key, but I'm still not in control!
die kunnen een smartphone van 150 euro kopen, of een gewone (niet smart) telefoon die kunnen meestal ook wel mp3 afspelen. wie dan nog over is moet inderdaad op zoek naar een Mp3 speler.Verwijderd schreef op vrijdag 25 november 2016 @ 14:23:
[...]
Behalve op internet zijn ze amper meer te koop, en je moet ook maar durven er mee over straat te lopen of de trein in te stappen.
PS. De Blu-Ray disc glimt mooier!
Waar wat voor de mensen die geen 700 euro willen uitgeven voor een smartphone?
Er worden ook nog steeds losse receivers en CD spelers verkocht, losse componenten zijn vaak van betere kwaliteit dan meerdere dingen in 1 oplossingen.RoamingZombie schreef op woensdag 30 november 2016 @ 13:46:
[...]
Dan koop je een goedkope smartphone want elke smartphone kan muziek afspelen. Ik snap je vraag dan verder ook niet aangezien het een logisch gevolg is. Iedereen heeft al een apparaat dat het kan dus is er niet genoeg vraag meer naar ipods die naar mijn mening ook behoorlijk overpriced waren.
[ Voor 59% gewijzigd door Verwijderd op 03-12-2016 19:04 ]
Het belangrijkste voor mij was dat ze ook op de tast konden worden bediend, handig op de fiets.
Mijn laatste iPod heeft het zeven jaar volgehouden, hij lag bijna altijd in de auto, aangesloten op de iPod-aansluiting van het audiosysteem. Af en toe nam ik hem mee om te synchroniseren met iTunes.
Apparticle SharePoint | Apps | Articles
Dan moet de iPod maar terug komen, van nummer veranderen mag straks alleen nog maar op de tast bent ik bang:Canaria schreef op zondag 4 december 2016 @ 21:18:
Een van de voordelen van een iPod classic was de grote opslagruimte.
Het belangrijkste voor mij was dat ze ook op de tast konden worden bediend, handig op de fiets.
Mijn laatste iPod heeft het zeven jaar volgehouden, hij lag bijna altijd in de auto, aangesloten op de iPod-aansluiting van het audiosysteem. Af en toe nam ik hem mee om te synchroniseren met iTunes.
http://nos.nl/artikel/214...dat-wel-te-handhaven.html
Onzin, veel oordopjes hebben tegenwoordig ingebouwde media-knoppen waarmee je gewoon van nummer kan wisselen. Anders moet men maar van te voren een betere playlist uitkiezen.Verwijderd schreef op woensdag 14 december 2016 @ 23:08:
[...]
Dan moet de iPod maar terug komen, van nummer veranderen mag straks alleen nog maar op de tast bent ik bang:
http://nos.nl/artikel/214...dat-wel-te-handhaven.html
[ Voor 5% gewijzigd door g0tanks op 15-12-2016 01:02 ]
Ultrawide gaming setup: AMD Ryzen 7 2700X | NVIDIA GeForce RTX 2080 | Dell Alienware AW3418DW
De iPod is opgegaan in de smartphone welke hetzelfde formaat kan hebben, VEEL meer keuze heeft, VEEL meer mogelijkheden en veel compacter is.
Dat is nou vooruitgang, iPod was nog nuttig toen zat telefoons geen geheugenkaart, usb poort en normale 3.5 jack hadden (negeer de iPhones waar ze de poort vergeten zijn...)...
Fixing things to the breaking point...
Ik ben erg blij met mijn nano en hoop dat deze het nog lang vol gaat houden (met mijn classic 3rd gen heb ik toch zo'n 7 jaar gedaan ondanks dat hij tig keer gevallen is).
Dus ik zou wel een ipod willen kopen als mijn ipod er mee stopt.
Dan hoeft mijn volgende iPhone geen 128GB-model te zijn. Nu heb ik er een met 64GB, waar 45GB aan cd's op staat.
Ik heb ook Spotify Premium maar dat is om nieuwe muziek te ontdekken. Als ik ergens vaker naar luister, koop ik toch de cd.
Apparticle SharePoint | Apps | Articles
Toen mijn iPod Classic het begaf
Ik heb het hier wel eerder met mensen over gehad. Die willen dan ook een ipod classic vervanger ipv die 8/16gb prulletjes. Oftewel >100GB opslag. Maar waarschijnlijk kopen ze het toch niet als blijkt dat het een ding is van 300 euro of meer. En gezien de opslagprijzen van apple zal je daar wel op uitkomen.
En de vergelijking 700/150 euro (iphone/ipod) gaat ook mank. Die iphone (of andere telefoon) heeft bijna iedereen toch al.
Dan kun je die 150 euro ook stoppen in een geheugen upgrade van de iphone en dan hoef je niet met 2 apparaten rond te lopen.
Receivers en dergelijke is voor een groot deel een nichemarkt. De meeste dingen daarvan gaat om high end spul met bijbehorende prijs. Maar denk dat de markt voor een high end ipod à 300-500 euro best klein is. (maar dat is slechts een vermoeden). Helemaal met de verschuiving die veel mensen maken naar streamen. Dat werkt dan weer niet op een ipod. Tenzij je weer wifi gebruikt, maar je wil ook onderweg luisteren. Dan moet er alweer xG internet op + simkaart + abbonnement + ..... Dan kom je weer op een smartphone uit