Black Friday = Pricewatch Bekijk onze selectie van de beste Black Friday-deals en voorkom een miskoop.

  • Errieseeka
  • Registratie: November 2012
  • Laatst online: 10-11 19:24
Hallo daar,

Ik zoek een smartphone van +-€200,-. Deze moet een prima/goede accuduur hebben en een goede camera. Verder dient de telefoon een scherm te hebben van +- 5" en op het 4g KPN-netwerk kunnen werken.

Ik zou graag een Chinese telefoon willen aangezien deze een goede prijs kwaliteit verhouding hebben. Ik zie echter door de bomen het bos niet meer want er zijn zoveel merken.

Vooralsnog lijkt mij deze het beste:
https://www.kimovil.com/en/where-to-buy-xiaomi-mi5-32gb

Iets boven mn budget maar dat kan nog wel. Welke toestellen raden jullie mij verder aan?

Alvast bedankt.

  • John Rambo
  • Registratie: Mei 2002
  • Laatst online: 09-10 21:07
Dit is een mooi toestel maar je mist dan de KPN band 20 op 4G (800mHz).

Xiaomi heeft een paar toestellen waarvan een internationale versie is. Op 5 inch zou ik je de Redmi 3s aanraden: http://www.geekbuying.com...e---Dark-Gray-371273.html
Is ook een stukje goedkoper. Verder is er op 5,5inch nog de Redmi Note 3 Pro SE

“You’re Not Hunting Him. He’s Hunting You.” Trautman - First Blood (1982)


  • rens-br
  • Registratie: December 2009
  • Laatst online: 17:07

rens-br

Admin IN & Moderator Mobile
Heb je verder nog wensen / eisen met betrekking tot:
- Opslaggeheugen
- Schermtype
- Werkgeheugen


Overigens vallen heel veel Chinese telefoons al af, omdat die band 20 missen. Van sommige Xiaomi modellen zijn wel internationale versies te koop, die ondersteunen wel band 20.

  • Errieseeka
  • Registratie: November 2012
  • Laatst online: 10-11 19:24
- 32gb
- maakt niet uit
- min 2gb

Zal eens verder kijken naar die Redmi 3s