Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien

Gartner: Apple verliest tweede plek op smartphonemarkt aan O

Pagina: 1
Acties:

  • rens-br
  • Registratie: December 2009
  • Laatst online: 17:46

rens-br

Admin IN & Moderator Mobile
Topicstarter
In nieuws: Gartner: Apple verliest tweede plek op smartphonemarkt aan OnePlus-mo... wordt gesteld dat BBK moederbedrijf is van OnePlus, maar waar hebben jullie deze informatie vandaag gehaald?

OnePlus heeft in het begin wat support / financiële input gekregen van OPPO, maar draait momenteel volledig zelfstandig.

  • Snake
  • Registratie: Juli 2005
  • Laatst online: 07-03-2024

Snake

Los Angeles, CA, USA

Wikipedia zegt dat de parent Oppo is, wat een onderdeel is van BBK.

Wikipedia: OnePlus

Eens kijken of ik wat meer info vind.

[ Voor 8% gewijzigd door Snake op 17-11-2016 14:41 ]

Going for adventure, lots of sun and a convertible! | GMT-8


  • rens-br
  • Registratie: December 2009
  • Laatst online: 17:46

rens-br

Admin IN & Moderator Mobile
Topicstarter
Snake schreef op donderdag 17 november 2016 @ 14:38:
Wikipedia zegt dat de parent Oppo is, wat een subsidiary (hoe vertaal je dat?) is van BBK.

Wikipedia: OnePlus

Eens kijken of ik wat meer info vind.
Ben zelf inderdaad ook wat verder gaan graven en er zijn een hoop bronnen te vinden die inderdaad spreken over het feit dat OnePlus een dochterbedrijf is van BBK.

Maar als ik dit bericht lees heeft OPPO een eenmalige investering gedaan in OnePlus en is dit niet doorgezet / herhaald.

  • Snake
  • Registratie: Juli 2005
  • Laatst online: 07-03-2024

Snake

Los Angeles, CA, USA

Probleem is ook dat OnePlus niet op de markt is. Dus het is heel moeilijk te vinden wie eigelijk de eigenaars zijn.

Zelfde met Oppo: http://www.bloomberg.com/...s/1399145D:CH-oppo-co-ltd

Ik vind OnePlus zelfs niet op bloomberg. http://www.bloomberg.com/...t.asp?privcapId=291127918

[ Voor 51% gewijzigd door Snake op 17-11-2016 14:53 ]

Going for adventure, lots of sun and a convertible! | GMT-8


  • rens-br
  • Registratie: December 2009
  • Laatst online: 17:46

rens-br

Admin IN & Moderator Mobile
Topicstarter
Snake schreef op donderdag 17 november 2016 @ 14:48:
Probleem is ook dat OnePlus niet op de markt is.
Op de beurs bedoel je?

  • Snake
  • Registratie: Juli 2005
  • Laatst online: 07-03-2024

Snake

Los Angeles, CA, USA

Ja, maar dan letterlijk vertaald uit het Engels.

Ze zijn dus niet publiek.

Going for adventure, lots of sun and a convertible! | GMT-8


  • arnoudwokke
  • Registratie: Juli 2008
  • Laatst online: 19-11 11:05

arnoudwokke

Redacteur
OnePlus wilde inderdaad doen geloven dat het een volledig zelfstandig bedrijf was met enkel een investering vanuit 'diverse investeerders', maar het bleek al snel dat er veel omstandigheden waren die onderschrijven dat BBK en OnePlus gerelateerd zijn
1. De 'Shenzen Kamer van Koophandel' laat een investeerder zien in OnePlus: Oppo, die 100 procent heeft http://www.gizmochina.com...-owned-sub-brand-of-oppo/
2. Het domein OnePlus.net was, voor het van OnePlus was, van Oppo https://twitter.com/evleaks/statuses/460461243497975808
3. OnePlus toverde enkele maanden na de oprichting de One uit zijn hoge hoed. Dat is op zich geen bewijs, maar het ontwerpen van een telefoon, sluiten van deals met componentenmakers en opstarten van de productie duurt zelfs voor ervaren partijen als HTC en Google minstens een maand of negen. Meestal nemen fabrikanten er anderhalf jaar voor. Dat een klein bedrijf dat binnen drie maanden kan, klinkt als een modern sprookje.
En o ja, de OPO en Find 7 van Oppo lijken wel heel erg veel op elkaar.
4. OnePlus heeft dingen beweerd dat het niet zo is, maar is nooit naar voren gekomen met ondersteuning voor die claims in de vorm van documenten. Ook zijn er geen records van andere investeerders of zelfstandigheid te vinden, iets dat je wel zou verwachten. Desnoods uit anonieme bronnen. Behalve door OnePlus heeft niemand het tegengesproken: Oppo niet, BBK niet, en toeleveranciers niet. Geen bewijs, wel een zeer sterke aanwijzing.

Als dit echt een broodje aap was geweest, hadden we allang bewijzen gezien van het tegendeel. Op dit moment zijn de aanwijzingen dat OP een dochtermerk is van BBK dus bijzonder sterk, ook al ben ik het met je eens - we kunnen het niet bewijzen (en OnePlus kan kennelijk niet bewijzen dat het niet zo is, anders hadden ze dat ook al gedaan)
Pagina: 1