Toon posts:

HDMI-ARC werkt niet meer

Pagina: 1
Acties:

Onderwerpen

Vraag


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
Hallo,

Ik heb een Philips TV met een ARC-HDMI aansluiting. Die is verbonden met een Yamaha versterker. Dit heeft altijd goed gewerkt op de volgende manier:

TV aan, Melding: "Overschakelen naar versterker" en dan wordt de versterker ingeschakeld en gaat het geluid via de optische kabel van de TV naar de versterker over de externe speakers. Nu hebben we een stroomstoring gehad en het werkt helaas niet meer op deze manier. De TV schakelt wel over, maar geeft direct de melding: "Mislukt!" en de versterker schakelt niet in.

Ik heb alle instellingen al nagegaan, een andere kabel gebruikt, TV opnieuw ingesteld. Op een of andere manier ziet de TV 'iets' niet meer, maar als ik de TV uitzet, schakelt de versterker ook uit. Er is dus wel communicatie over de HDMI kabel.

Heeft iemand een idee wat er aan de hand kan zijn, of een mogelijke suggestie, dit i.c.m. met die stroomstoring?

Hebben jullie meer info nodig, lees ik het wel. (Dit is mijn eerste post op dit forum)

Alle reacties


  • Tommie12
  • Registratie: Juni 2011
  • Laatst online: 22:32
Ik heb dit ook gehad met mijn Philips. Na een software update wou niks van ARC en CEC nog werken. Niet meer goed gekregen.
Omdat de TV dan nog regelmatig vast liep is die terug gegaan en staat er nu een ander merk.
Philips software is niet stabiel.

Wat je kan proberen, is alles terugzetten naar fabrieksinstellingen van zowel TV als receiver, en dan alles opnieuw instellen. (heb ik zeker 10 keer gedaan, en 2 keer heeft dat even gewerkt)

Sony A7 iv en wat recycled glas


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb het intussen weer aan de gang.

Ik heb de apparaten enkele malen laten power cyclen, met tussendoor de ARC HDMI kabel loskoppelen en weer aansluiten. Het was altijd wel stabiel, maar kennelijk is door de wat langdurende stroomstoring / harde power off de TV iets vergeten..