Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien
Toon posts:

Router achter router

Pagina: 1
Acties:

Vraag


Verwijderd

Topicstarter
Mijn vraag
wij mogen gebruik maken van het internet van een bedrijf.
Deze hebben uiteraard een router waarop een switch is aangesloten.
Nu wil ik vanaf één van de poorten van die switch een eigen router aansluiten, zodat we een tweede eigen netwerk kunnen maken met onze eigen ip adressen. achter deze router moet dan weer vervolgens een switch geplaatst worden.
Is dit mogelijk?
Dus gewoon onze eigen router aansluiten op hun switch en dan vervolgens onze router configureren alsof deze gewoon rechtstreeks is aangesloten op een eigen internetaansluiting?


...

Alle reacties


  • True
  • Registratie: April 2011
  • Niet online

True

Dislecticus

Kan, kun je lokaal (jouw netwerk) routeren, je kan internetten, maar daar houdt het ook wel op. Geen port forwarding of dergelijke dingen, achter een dubbele NAT kun je veel dingen gelijk al vergeten.

Wat leesvoer:
http://superuser.com/ques...ouble-nat-bad-practically
http://www.practicallynet...ing/fixing_double_nat.htm
https://www.reddit.com/r/...s_double_nat_a_bad_thing/

VW ID.7 Tourer Pro S | 5670 Wp JA Solar - 14x405 33° op Zuid | Twente


Verwijderd

Topicstarter
Dank voor dit hele snelle antwoord.
Is precies wat we daar nodig hebben. Portforwarding is nog niet nodig.
Probleem is dat we op die locatie geen betaalbaar snel internet hebben.
we mogen gebruik maken van het netwerk van een groot bedrjif in hetzelfde gebouw.
Totdat we gebruik kunnen maken van onze eigen betaalbare internetaansluiting is dit voor ons een redelijk alternatief.
Nogmaals bedankt

  • MsG
  • Registratie: November 2007
  • Laatst online: 16:57

MsG

Forumzwerver

Je kan eventueel, indien mogelijk, in de hoofdrouter nog instellen dat jouw router in de DMZ-reeks wordt geplaatst. Dan staat alles open voor jouw router, waardoor je het zelf vanuit je eigen router de poorten kan instellen.

Denk om uw spatiegebruik. Dit scheelt Tweakers.net kostbare databaseruimte! | Groninger en geïnteresseerd in Domotica? Kom naar DomoticaGrunn


  • ehvc
  • Registratie: Maart 2012
  • Laatst online: 02-10 22:53
Als het indd een groot bedrijf is met een snelle verbinding dan zou ik om een eigen IP adres vragen.
Jullie router op 1 van hun Switch.
De switch port in een eigen Vlan die uitkomt op hun router.
Je kan dan je Router instellen op het door hun afgegeven IP adres.

  • HollowGamer
  • Registratie: Februari 2009
  • Niet online
Doen jullie wel legale dingen en niet de verbinding dichtgooien of zelfs platleggen van jullie 'verhuurder'? :9
Hopelijk hangen jullie mooi in een V-LAN en niet direct in hun netwerk.

Weet niet hoe het juridisch zit, maar er is een reden dat bedrijven allemaal hun eigen verbindingen allemaal hebben. ;)

  • Nox
  • Registratie: Maart 2004
  • Laatst online: 15:31

Nox

Noxiuz

Is gewoon gastnetwerk van het bedrijf. Zolang je niet spamt eb zorgt dat hun ip adres op een blacklist komt zullen ze niet zoveel hinder ondervinden.

Overlever van KampeerMeet 4.1
"Als David Attenborough een film van jou zou moeten maken zou hij het moeilijk krijgen." - TDW


Verwijderd

Topicstarter
Dank aan allen.
Het werkt nog niet goed.
We hebben onze router aan een poort van de switch van het bedrijf gehangen met toestemming.
We gebruiken de wan ingang van de router hiervoor en gebruiken een andere range dan het bedrijf waarvan we de internetaansluiting mogen delen.
Vanuit onze eigen router gaan we naar een eigen switch en pachtkasten.
We hebben ook 3 ipcams, maar deze willen niet werken zolang we de internetaansluiting gebruiken.
Internet aansluiting eruit en hopla de cameras komen terug.

Hoe kan dit?

  • andy88
  • Registratie: Juni 2009
  • Laatst online: 14:55
Krijgen die camera's een IP-adres via de DHCP server van jullie eigen router? Of hebben deze een fixed IP welke wellicht reeds in gebruik is binnen het LAN?

Wellicht handig om naast de architectuur, die reeds bekend is, ook de gebruikte IP adressen, gateway en subnet even te benoemen van zowel de router van jullie zelf, die van het bedrijf met de internetconnectie en de camera's.

[ Voor 42% gewijzigd door andy88 op 25-10-2016 18:46 ]

Pagina: 1