Vraag


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
Wij zijn een team van vrijwilligers die les geven over PC aan senioren. Daarvoor gebruiken we een 12-tal laptops. Sinds kort (niet zeker sinds wanneer) hebben we het volgend probleem op SOMMIGE van deze laptops: de startknop reageert alleen met de gebruikelijke weergave (aan/uit, instellingen, enz en tegelweergave) indien ingelogd met de administrator account. Bij gebruik van andere accounts (gelijkaardig aan gast-accounts) reageert de startkop (en de mededelingenknop) niet. Wel kan rechtklikken op de startknop en dan wordt het gebruikelijke menu gegeven, maar "Openen" werkt dan niet.
...

Windows 10 tot meest recente update + Dell laptop en Lenovo laptop

...

Op het internet vonden we de oplossing met chkdsk /f en sfc /scannow. Hebben dat geprobeerd, maar geeft geen oplossing. sfc /scannow geeft dat er geen fouten gevonden worden.
...

Alle reacties


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Vorkie
  • Registratie: September 2001
  • Niet online
Schakel de GForce in apparaat beheer eens uit als je ook nog een Intel HD kaart hebt?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
Alvast bedankt voor de snelle reactie. Ik kan jouw voorstel niet uitproberen vóór volgende dinsdag. Ik kom daarna bij jou terug met het resultaat ('t is maar dat je niet denkt dat er geen reactie komt)