Waar baseer je dat op? Rowdy was halverwege de middag nog online ('Laatst online: 14:21')Whaam schreef op maandag 03 oktober 2016 @ 20:09:
De vorige topicstarters zijn de afgelopen weken niet zo actief geweest, anders had ik hen ge-pm'ed.
The devil is in the details.
Oei, laatst online heb ik over het hoofd gezien. Zijn laatste post was van half september.Hahn schreef op maandag 03 oktober 2016 @ 20:10:
[...]
Waar baseer je dat op? Rowdy was halverwege de middag nog online ('Laatst online: 14:21')
Ik PM hem!
Sowieso er even om denken dat het volgende deel in principe in Algemene Zaken hoort.
All statements are true in some sense, false in some sense, meaningless in some sense, true and false in some sense, true and meaningless in some sense, false and meaningless in some sense, and true and false and meaningless in some sense.
Verwijderd
Dit sowieso. Maar waarom zou je geen nieuw deel aan mogen maken?Dirk schreef op maandag 03 oktober 2016 @ 21:13:
Sowieso er even om denken dat het volgende deel in principe in Algemene Zaken hoort.
En geef dat dan even in het topic zelf aan, zodat anderen het weten en dat er niet iemand anders al iets van plan was en er straks 2 of meer dezelfde zijn.
Commandline FTW | Tweakt met mate
Super, dan maak ik hem aan in AZ deze keer, maar dan wel morgen. 
Edit:
Edit:
Ik snap nu pas wat je bedoelt... in het 'oude' topic. Maar ik bump hem nu maar niet meer.Hero of Time schreef op maandag 03 oktober 2016 @ 21:59:
En geef dat dan even in het topic zelf aan, zodat anderen het weten en dat er niet iemand anders al iets van plan was en er straks 2 of meer dezelfde zijn.
[ Voor 73% gewijzigd door Whaam op 04-10-2016 13:03 ]
Wat je kan doen, is de originele TS('en) toevoegen als mede-TS. Daarmee erken je hun werk, én geef je ze de mogelijkheid jouw TS aan te passen / aan te vullen.
Investeer in een nieuwe vorm van anti-conceptie: Choice!
Pagina: 1