Mocht niet
[ Voor 100% gewijzigd door Verwijderd op 29-09-2016 16:02 ]
Kortgezegd, er zijn legio methoden om dit zelf te kunnen achterhalen en derhalve zijn 'wat is dit nog waard-topics' ongewenst.Een interessante vraag als je iets wil verkopen natuurlijk! Zoals op het hele forum gaan we uit van eigen inzet. Taxatietopics vallen onder deze eigen inzet en zijn dus niet toegestaan op het forum. Om toch een idee te krijgen wat je hardware/pc/laptop nog waard is kan je de Howto: prijsbepaling (oude) hardware doornemen. Andere bronnen die waardevolle informatie kunnen opleveren zijn onze eigen V&A, Marktplaats, e-bay en andere verkoopkanalen.
[ Voor 11% gewijzigd door Switchie op 29-09-2016 15:47 ]
'Future proof' (de; v) Verschijnsel waarbij men een dure aankoop rechtvaardigt door innovatie te negeren
Zoals dus voor willekeurig welke vraag dan ook in ieder willekeurig topic hier op Tweakers Forum... Op iedere vraag hier gesteld zijn er legio andere mogelijkheden om een antwoord te krijgen!Switchie schreef op donderdag 29 september 2016 @ 15:46:
Uit het DAA-beleid:
[...]
Kortgezegd, er zijn legio methoden om dit zelf te kunnen achterhalen en derhalve zijn 'wat is dit nog waard-topics' ongewenst.
Don't shoot the messengerVerwijderd schreef op donderdag 29 september 2016 @ 16:04:
[...]
Zoals dus voor willekeurig welke vraag dan ook in ieder willekeurig topic hier op Tweakers Forum... Op iedere vraag hier gesteld zijn er legio andere mogelijkheden om een antwoord te krijgen!
'Future proof' (de; v) Verschijnsel waarbij men een dure aankoop rechtvaardigt door innovatie te negeren
'Future proof' (de; v) Verschijnsel waarbij men een dure aankoop rechtvaardigt door innovatie te negeren
Dit topic is gesloten.
![]()
Apple iPhone 17 LG OLED evo G5 Google Pixel 10 Samsung Galaxy S25 Star Wars: Outlaws Nintendo Switch 2 Apple AirPods Pro (2e generatie) Sony PlayStation 5 Pro
Tweakers is onderdeel van
DPG Media B.V.
Alle rechten voorbehouden - Auteursrecht © 1998 - 2025
•
Hosting door TrueFullstaq