Vraag


Verwijderd

Topicstarter
Mijn vraag

Eergisteren zette ik mijn iPhone uit om hem te herstarten omdat hij niet goed werkte, applicaties wilden niet laden en sloten zich af, hoogstwaarschijnlijk omdat er te weinig ruimte op te iPhone is want ik krijg bijvoorbeeld van Whatsapp vaak de melding dat er te weinig ruimte beschikbaar is en dan verwijder ik wat foto's of een applicatie. Ik had net de Uber app verwijderd en alsnog startte sommige applicaties niet op en dus zette ik hem uit omdat ik dacht dat daardoor wat werkgeheugen vrij zou komen, de iPhone had destijds ongeveer 30% batterij over. Sindsdien komt de telefoon niet meer verder dan het witte scherm met het Apple logo en schakelt zich daarna weer uit. Mijn vraag is dus of iemand mogelijk weet wat het probleem is en wat ik hieraan kan doen. Ik heb de telefoon helaas al een tijd niet gebackuped via iTunes en ik weet ook niet of er een recente backup via iCloud is maar ik wil wel heel graag mijn Whatsapp geschiedenis en foto's sinds Mei terugkrijgen.


Relevante software en hardware die ik gebruik

Een iPhone 5S 16GB die niet gejailbreakt is. iOS 8.3 of 8.4 want al een tijd niet geupdate wegens te weinig ruimte/luiheid.


Wat ik al gevonden of geprobeerd heb

Al meermaals de telefoon geprobeerd weer aan te zetten maar telkens komt alleen het witte scherm en valt dan na ongeveer 20 seconden tot een minuut weer weg. Als ik de telefoon aansluit aan een wall-socket of aan de computer met USB gebeurt hetzelfde en komt er daarna ook geen batterij afbeelding. De iPhone verschijnt dan niet in iTunes. Ik kan geen hard reset uitvoeren met de home button want die werkt al een aantal maanden niet meer. Ben al bij de Apple store geweest in Amsterdam maar daar is pas volgende week donderdag een afspraak mogelijk bij de 'genius bar'. Bij iCentre meldden ze dat ze weinig voor mij konden betekenen als de telefoon niet herkend werd via iTunes en dat ze bij de officiele Apple store dus een apparaat hebben wat precies kan bepalen wat er mis is maar daar kan ik dus pas over een week terecht. Ik hoop dus dat iemand hier een soortgelijk probleem heeft meegemaakt en dat het mogelijk verholpen kan worden door een nieuwe home button en dan een hard reset of misschien een nieuwe batterij. Alvast bedankt.

Alle reacties


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • nelizmastr
  • Registratie: Maart 2010
  • Nu online

nelizmastr

Goed wies kapot

In deze situatie zou ik in DFU modus gaan en via iTunes de boel opnieuw installeren. Maar zoals je waarschijnlijk weet heb je daar een home button voor nodig.

Dat wordt toch naar Apple gaan ben ik bang. Als de telefoon niet opstart en niet in DFU kan, kan iTunes er ook niets mee.

I reject your reality and substitute my own


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
Daarom dacht ik er dus aan die home button buiten Apple om te laten repareren en dat t dan hopelijk wel zou werken maar weet dus niet of dat zinvol is.