De iwill kk266(r). Uitstekend, en is absoluut niks minder dan een asus a7v133 of een abit kt7a.
Sterker nog een iwill kk266(r) is m.b.t. oc en stabiliteit de beste socketA plank die gebruik maakt van VIA kt133A.
Maar Iwill geniet minder bekendheid om kwaliteit en stabiliteit dan abit, asus en nog andere mobo fabrikanten.
Maar die lui bij Iwill in taiwan zijn op het moment uitstekend bezig met uitmundende kwaliteit plankjes af te leveren. Doet absoluut niet onder voor een asus of abit plank.
Oh ik was te enthousiast

. Je wilt een ddr mobo hebben. Maar ff wat advies. Moet je zelf maar zien wat je d'r mee doet. DDR bordjes zijn nu naar mijn mening nog maar in de beginfase. SDram bordje doet vrijwel niks onder vergeleken met zo'n ddr plank.
In verschillende reviews van de iwill kk266(r), is het gelukt om dat ding stabiel op een fsb van 160 te laten werken
Ik zat dus ook eerst te denken aan ddr plank met ddr geheugen. Koste mij teveel geld. Toen maar ies verder gekeken. En zag ik dus dit OC monster.
Hiermee doe je dus praktisch niks onder voor een ddr systeem op het moment. Natuurlijk zul je wel kwalitatief sdram hiervoor nodig hebben.
Als ik jou was zou ik absoluut voor dit plankje gaan, en dus niet voor zo'n ddr plank.