-RSB, Vergeet je me niet te quote'n als je een reactie op mijn bericht heb? ;-)
Verwijderd
Wat heb je zelf al gevonden? Ik kom vooral tot resultaten hoe de carrier name te onderdrukken bij de G4+
Geloof niet dat dit standaard mogelijk is. Maar waarom zou je dit willen?RDKN-Steven schreef op woensdag 31 augustus 2016 @ 12:48:
Is het mogelijk om op een Moto g4 plus de naam van de provider links boven in beeld te krijgen? (net als op de iPhone?).
Het is toch helemaal niet interessant met wie je verbonden bent? En wil je het wel graag weten, kan je altijd het quick toggles paneel naar beneden trekken dan is het ook te zien.
Verder wat heb je zelf al gevonden? Op tweakers is het wel de bedoeling om eerst zelf onderzoek te doen voordat je een topic opent. Wil je je eigen onderzoek toevoegen aan de openingspost?
Ik heb sowieso eerst lopen googlen voordat ik een topic opende...
Maar ik vond niks bruikbaars
Maar ik vond niks bruikbaars
-RSB, Vergeet je me niet te quote'n als je een reactie op mijn bericht heb? ;-)