Hulp gezocht voor Arma 3 multiplayer

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Christiaan99jl
  • Registratie: April 2014
  • Laatst online: 04-09 09:01
Goedemiddag,

Ik probeer op Arma 3 multiplayer te komen maar dat lukt mijn niet echt. Ik wil graag dus online spelen, maar als ik naar de server lijst ga en op een server klik krijg ik telkens een pop-up met dat ik bestanden nodig heb met PDO en andere dingen waar ik niks van snap en daarna word ik gekickt.

Ik heb gelezen dat A3launcher een oplossing is. Ik heb alle mods gedownload en krijg nog steeds hetzelfde bericht op mijn scherm. Ik weet dus niet meer wat ik moet doen.

Als iemand er verstand van heeft dan hoor ik het graag!

[ Voor 11% gewijzigd door Christiaan99jl op 14-08-2016 16:32 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • bangkirai
  • Registratie: December 2003
  • Laatst online: 08-09 18:21
Deze vraag kun je beter stellen in het arma III topic onder shooters : [PC] Arma III
Of daar even in zoeken.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Christiaan99jl
  • Registratie: April 2014
  • Laatst online: 04-09 09:01
bangkirai schreef op zondag 14 augustus 2016 @ 16:46:
Deze vraag kun je beter stellen in het arma III topic onder shooters : [PC] Arma III
Of daar even in zoeken.
Had ik al naar gekeken maar vind niks bijzonders (of heb er overheen gekeken) Als ik arma wil op starten voor het joinen van een server krijg ik deze 2 pop-ups:


A3_Baseconfig_F
A3_Map_Altis_Scenes_F

Elke keer krijg ik dat

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • John Doos
  • Registratie: Februari 2010
  • Laatst online: 14-09 22:39

John Doos

ClaudZaque

Nadat je mods hebt geinstalleerd via A3launcher, probeer je dan ook de server te joinen via A3launcher?
De A3Launcher detecteert namelijk welke mods er op de geselecteerde server draaien, en start die mee op.

Nee