HHHHHHHHHHHHHHHHHHH
[ Voor 98% gewijzigd door Thewisbone op 07-11-2016 02:23 ]
[ Voor 98% gewijzigd door Thewisbone op 07-11-2016 02:23 ]
Aah, thanks! 6tin ook al geprobeerd deed het ook niet nee...NNF schreef op zaterdag 13 augustus 2016 @ 22:53:
De makers van Timber.
Timber is geen officiële client en Tinder heeft ook geen publieke API. Dat betekent dat de makers van Timber d.m.v. reverse engineering hun app hebben gebouwd, en dan kan het best gebeuren dat er bij Tinder iets wijzigt waardoor Timber (en mogelijk ook 6tin) niet meer werkt. Dan is het dus afwachten of de makers van de app het probleem op kunnen lossen en met een nieuwe versie komen.
Als ik een beetje generaliseer naar mijn ervaringen met beide. Windows phone gebruikers zijn bewuste tech savvy kiezers voor wp of zijn een dagje ouder. Tinder gebruikers zijn meestal wat jonger, wat meer extrovert en hechten meer waarde aan status.Thewisbone schreef op zaterdag 13 augustus 2016 @ 23:41:
Zijn ze al bezig met een echte versie van tinder voor windows phone? waarom loopt windows phone zo erg achter met apps?
Ik vind het echt veel beter werken dan android.. maar beetje weinig apps.
[ Voor 3% gewijzigd door True op 13-08-2016 23:48 ]
VW ID.7 Tourer Pro S | 5670 Wp JA Solar - 14x405 33° op Zuid | Twente
Verwijderd
Oke niet om je bang te maken, maar realistisch op dit moment zijn veel bedrijven bezig om hun Windows Phone Applicatie te verwijderen van de store, vanwege de minder dan 1% marktaandeel (En dalende).Thewisbone schreef op zaterdag 13 augustus 2016 @ 23:41:
[...]
Aah, thanks! 6tin ook al geprobeerd deed het ook niet nee...
Zijn ze al bezig met een echte versie van tinder voor windows phone? waarom loopt windows phone zo erg achter met apps?
Ik vind het echt veel beter werken dan android.. maar beetje weinig apps.
Ik denk dat je daar best gelijk in kan hebben, beetje jammer dat de 80% van het volk zo denkt.True schreef op zaterdag 13 augustus 2016 @ 23:47:
[...]
Als ik een beetje generaliseer naar mijn ervaringen met beide. Windows phone gebruikers zijn bewuste tech savvy kiezers voor wp of zijn een dagje ouder. Tinder gebruikers zijn meestal wat jonger, wat meer extrovert en hechten meer waarde aan status.
Zoals ik zei dit is dus gebaseerd op mijn ervaring en kan volledig de plank misslaan. De wp app markt is kleiner omdat het wp smartphone aandeel kleiner is maar ik denk dat de tinder gebruiker of mogelijk tinder gebruiker bij wp nog dunner gezaaid is dan bij Android of iOS.
Is generaliseren hier wel het juiste woord?
Dan moet ik maar overstappen naar een Iphone, beetje jammer dat windows phone zo kort heeft geleeft dan.Verwijderd schreef op zondag 14 augustus 2016 @ 12:53:
[...]
Oke niet om je bang te maken, maar realistisch op dit moment zijn veel bedrijven bezig om hun Windows Phone Applicatie te verwijderen van de store, vanwege de minder dan 1% marktaandeel (En dalende).
Ik denk niet dat je op dit moment er iets aan kan doen. En de vraag is hoe groot de effort is van Timber en of ze nog erg actief zijn.
Het is een neergaand spiraal waar niemand behalve Microsoft nog iets aan kan doen.
Mja "kort" geleefd. Heb al een toestel sinds ergens eind 2011. Nu alweer 5 jaar. Ik zie het eigenlijk ook nog niet heel snel weggaan. Alleen dat het app aanbod zo mogelijk nog kleiner wordt.Thewisbone schreef op zondag 14 augustus 2016 @ 14:10:
[...] Dan moet ik maar overstappen naar een Iphone, beetje jammer dat windows phone zo kort heeft geleeft dan.
Heb de mobiel ongeveer een half jaar.
Apple iPhone 17 LG OLED evo G5 Google Pixel 10 Samsung Galaxy S25 Star Wars: Outlaws Nintendo Switch 2 Apple AirPods Pro (2e generatie) Sony PlayStation 5 Pro
Tweakers is onderdeel van
DPG Media B.V.
Alle rechten voorbehouden - Auteursrecht © 1998 - 2025
•
Hosting door TrueFullstaq