Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien

BlackBerry valt Apple aan over gebrek aan medewerking bij on

Pagina: 1
Acties:

  • ITsEZ
  • Registratie: Juli 2014
  • Laatst online: 00:48

ITsEZ

parttime all-rounder

Topicstarter
Behalve dat het hele artikel erg vaag overkomt en het eerste gezicht doet denken dat BlackBerry op een of andere manier zijn eigen encryptie kan kraken.. Waar komt de bron voor dit specifieke stukje vandaan..?
Dat lukte het Nationaal Forensisch Instituut in Nederland met de BlackBerry's van enkele van een moordaanslag verdachte criminelen, schrijft Het Parool woensdag.

Arnoud impliceert hier dat de BlackBerry telefoons (met een plaatje van de passport er onder natuurlijk) niet veilig zijn en het Nationaal Forensisch Instituut deze kan kraken. Als bron staat het parool vermeld, deze schrijft echter "de peperdure gecodeerde telefoons" het woord "BlackBerry" komt precies 0 keer voor in het hele artikel. Hoe kan dit als bron worden gebruikt voor zo'n gigantische statement..?

What you see is always what you get.


  • Arjant2
  • Registratie: Augustus 2007
  • Laatst online: 19-11 19:38
Ps het is Nederlands Forensisch Instituut. Geen Nationaal. Staat in 2 artikelen fout