Ik ben bezig met een game pc in elkaar zetten maar ik heb geen disk reader. Zou ik er 1 kopen of zal ik via een usb stick windows op mijn pc zetten. De usb stick optie lijkt mij het handigst want dat is een stuk goedkoper.
Dus dan koop ik een windows cd key van het internet, die zet ik op een usb stick en dan download ik het op mijn nieuwe pc?
Verwijderd
Je zet de media op je ubstick, boot je PC vanaf de stick en start de installatie. De key voer je tijdens/na de installatie pas in.Kaatskneusje schreef op dinsdag 12 juli 2016 @ 12:51:
Dus dan koop ik een windows cd key van het internet, die zet ik op een usb stick en dan download ik het op mijn nieuwe pc?
Nee, je zet de ISO op je USBstick. En daarmee installeer je Windows. Op je nieuwe PC download je die dus niet.
Ik download dus vanaf een andere computer windows die zet ik op een usb en dan zet ik die usb in de nieuwe pc? Sorry als dit dom klinkt maar ik weet hier niet veel van.
Verwijderd
Yes! Je snapt hetKaatskneusje schreef op dinsdag 12 juli 2016 @ 12:59:
Ooh wacht ik snap het al. Dus ik moet die windowstool gebruiken om windows op te booten op mijn nieuwe pc en dan later voer ik de cd key in als hij geistalleerd is.
Je kan met de USB tool inderdaad een windows ISO (te downloaden, dat is dus legaal
Let er dus wel op dat je de juist windows ISO download (Home/Pro/Ultimate enz afhankelijk van je gekochte licentiesleutel)
Bedankt intillogo,
En ja ik weet dat je de goeie iso moet kiezen aan de hand van je cd key. Wel bedankt voor me er aan herinneren.
En ja ik weet dat je de goeie iso moet kiezen aan de hand van je cd key. Wel bedankt voor me er aan herinneren.
De download tool is nog veel eenvoudiger. Je hebt maar 3 opties voor download, te weten Windows 10, Windows 10 N en Windows 10 for Students (en nog iets). Lijkt mij redelijk eenvoudig te kiezen: Windows 10. Meer niet, de andere opties zijn niet van toepassing voor je, tenzij je de N optie wilt, waarbij je geen media opties krijgt (mocht je een Android toestel hebben, kan je die ook niet apart gebruiken en vergelijkbare apparaten, vanwege het missen van het Media Pack die overigens los te downloaden is).
De key wordt overigens aan het begin al gevraagd, want dat bepaald welke versie je hebt (normaal, Pro, etc).
De key wordt overigens aan het begin al gevraagd, want dat bepaald welke versie je hebt (normaal, Pro, etc).
Commandline FTW | Tweakt met mate
Pagina: 1