Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien

[Windows / icloud] windows foto-mappen als albums in icloud

Pagina: 1
Acties:

Vraag


  • RainerSGF
  • Registratie: Juli 2008
  • Laatst online: 14-11 21:17
Is er een manier om foto-mappen uit een Windows systeem vlot te kunnen uploaden als aparte albums naar icloud?

Ik heb reeds via google willen zoeken, maar heb er onvoldoende informatie voor gevonden.

In het begin dacht ik dit makkelijk te kunnen doen met 'Icloud voor Window', waarbij ik alle foto-mappen meteen kopieerde naar de 'uploads'-map. Echter uploadde die helemaal niets.

Als laatste ben ik dan maar manueel beginnen albums aan te maken, maar is echt enorm veel werk vind ik.

Systeem - I'm learning, I learn it from a book :)

Alle reacties


  • Hero of Time
  • Registratie: Oktober 2004
  • Laatst online: 22:06

Hero of Time

Moderator LNX

There is only one Legend

Je vraagt iets om te doen op een Windows systeem, echter stel je je vraag in het Non-Windows deel van het forum. De link snap ik niet. Ook het noemen van OSX in je topictiitel is niet duidelijk, dus ik verander dat naar Windows. Omdat je in feite vraagt om hulp met een programma oid, zet ik je topic even in Client Software Algemeen.

Commandline FTW | Tweakt met mate


  • RainerSGF
  • Registratie: Juli 2008
  • Laatst online: 14-11 21:17
ja, t'is een beetje onduidelijk dan geformuleerd dan van me, sorry!

Dus ik probeer een aantal mappen met foto's in (op een Windows toestel) up te loaden naar icloud foto's. Ik zou het praktisch vinden mocht er een manier bestaan om zonder veel moeite die mappen in één keer te kunnen uploaden zodat de titel van die mappen als aparte albums aangemaakt worden in icloud foto's. Kan dat?

Systeem - I'm learning, I learn it from a book :)


  • RainerSGF
  • Registratie: Juli 2008
  • Laatst online: 14-11 21:17
ik weet het, ik stel meestal speciale vragen. Ik denk dat ik het antwoord heb op m'n eigen vraag: gewoon op 'onedrive' of 'google drive' zetten ipv icloud (copy paste geen probleem en mappen-structuur blijft gehandhaafd).

Systeem - I'm learning, I learn it from a book :)


  • MicGlou
  • Registratie: Augustus 2008
  • Laatst online: 00:21