Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien
Toon posts:

Pci netwerkkaart stuk?

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Goedemiddag,

2 jaar geleden heb ik een Pci netwerkkaart gekocht voor in mijn pc. Dit heb ik gekocht omdat de LAN aansluiting die in de computer zelf zit het al niet deed. Tot aan gisteravond heb ik nooit problemen met de netwerkkaart gehad.

Gisteravond was ik bezig op de computer tot ineens mijn internet uitviel. Ik ging kijken bij de aansluiting en zag dat de 2 lampjes die normaal geel branden niet meer aan het branden waren. In mijn pc zitten 3 Pci aansluitingen en heb de netwerkkaart nu in alle 3 de PCI aansluitingen gedaan maar de kaart geeft nog steeds geen tekens van leven.

Aan de kabel ligt het niet, heb deze in mijn laptop gedaan en deed het gewoon, Zijn er nog andere mogelijkheden om de netwerkkaart weer tot leven te krijgen of is het tijd voor een nieuwe?

Met vriendelijke groet,

Mitch

  • vincedd
  • Registratie: Oktober 2008
  • Laatst online: 14-11 14:37
Tijd voor een nieuwe