Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien

Van Excel naar externe (tally) Counter?

Pagina: 1
Acties:

  • chappie010
  • Registratie: December 2009
  • Laatst online: 09-08-2021
Hoi,

Ik heb een prachtige excel gemaakt, die ik graag via distributed computing }:O wil laten doorrekenen, en ik heb de totale berekening opgesplitst in 5000 hapklare genummerde brokjes van +-40 minuten, maar het wegschrijven van het nummertje als "voltooid", levert soms, door wat voor problemen dan ook (e.g. internet verbindings, of mij onbekende) 2 problemen op:

1 Het nummer in de tallycounter (een simpel nummer op een openbare google sheets) wordt niet opgehoogd maar gewist.
2. Het 2e VBAProject (dat ervoor zorgt dat de cellwaarde in de/het googlesheet/de tallycounter gelezen en weggeschreven wordt) is op sommige pc's niet toegankelijk ondanks dat de macro-veiligheidsopties etc op geaccepteerd staan.

Nou vroeg ik me af of iemand toevallig een simpelere manier weet om het nummer/de counter extern bij te houden, zodat deze toegankelijk is vanuit excel, zonder dat iemand extra software hoeft te installeren, die (nagenoeg) kant en klaar als excel vba macro te implementeren is? O-)