Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien

Minecraft was nooit een "Java-applet"

Pagina: 1
Acties:

  • Captain_Chaos36
  • Registratie: Maart 2004
  • Laatst online: 21:31
Betreffende:

nieuws: Minecraft is meer dan honderd miljoen keer verkocht

De laatste zin van de eerste alinea klopt niet: "De game vond zijn oorsprong in 2009 en werd toen als Java-applet uitgebracht." Minecraft is geschreven in Java, maar het is nooit een Java-applet geweest. Dat is iets dat in een web browser draait en Minecraft is een desktopapplicatie.

Je zou bijvoorbeeld kunnen zeggen: "De game vond zijn oorsprong in 2009 en werd toen als Java applicatie uitgebracht." Overigens is de PC versie (wat denk ik nog steeds verreweg de meest gebruikte versie is) dat nog steeds.

  • Xtuv
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 18-11 02:32
https://forums.tigsource.com/index.php?topic=6273.0

De link doet het niet meer, maar hieruit is wel op te maken dat de eerste versie (alpha) een Java-applet was lijkt mij? Correct me if i'm wrong :)

  • Captain_Chaos36
  • Registratie: Maart 2004
  • Laatst online: 21:31
Ik dacht aan de gereleasede versie. Dat het helemaal aan het begin van de ontwikkeling eventjes een applet geweest is wist ik niet. Weer wat geleerd... ;)