XEON E5-2670 vs i7 3820

Pagina: 1
Acties:
  • 211 views

  • piepo2555
  • Registratie: September 2015
  • Laatst online: 23-01-2017
zag dat de XEON E5-2670 cpu's nu maar 65 dollar zijn
is het de moeite waard kwa performance on deze te nemen over een 3820?
overclock zelf niet mijn 3820 loopt stock sinds dag 1 maar de xeon heeft wel 8 cores en is zo goedkoop..........

  • dion_b
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 17:37

dion_b

Moderator Harde Waren

say Baah

1) Aankoopadvies vragen mag... maar niet hier - lees eerst dit!

Graag lezen... aankoopadviesvragen horen in de aankoopadviesfora.

Move PMG -> CAA

2) CAA beleid
Eigen onderzoek is nog steeds vereist (dit is en blijft GoT!) en we verwachten dat je zelf al een idee hebt opgedaan. Voor sommige componenten kun je in dit forum al beginnen met lezen van het *Algemeen Advies*. Doe dit dan ook voordat je hier post!
Post je zelf bedachte onderdelen met behulp van de wenslijst in de pricewatch hier. Dat geeft je mede-Tweakers inzicht in waar je zelf aan hebt gedacht en hoe er binnen je budget betere of andere keuzes te maken zijn.

Het is dus verplicht eerst zelf met een voorstel te komen en dit voorstel te onderbouwen. Een simpele opsomming van eisen/wensen is niet wenselijk; je topic wordt in dat geval dan ook gesloten.
Bij dezen.

Oslik blyat! Oslik!


Dit topic is gesloten.