Werken deze pc componenten?

Pagina: 1
Acties:
  • 173 views

Vraag


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Imerijn_
  • Registratie: Mei 2016
  • Laatst online: 20-01-2021
Hoi, ik wil zelf graag een pc bouwen en ik heb hier voor verschillende onderdelen uitgezocht. Het is een pc voor vakantie video's bewerken, voor school opdrachten en games te spelen als GTA 5. Natuurlijk moet er ook veel opslag op zitten. De onderdelen die ik heb uitgezocht zijn:
- Intel Core i5-6500 Boxed
- ASRock H170 Pro4/D3
- MSI GeForce GTX 970 G4D5T OC
- WD Blue WD10EZEX 1TB
- Kingston SSDNow v300 240GB
- Team Group Elite Plus 8GB of Kingston HyperX Fury 16GB
- Corsair VS650
- NZXT s340 rood/zwart
- Gelid Solutions Tranquillo rev.3

Ik weet nog niet zeker of ik voor 8GB ram ga of voor 16GB. Ik weet ook nog niet zeker of ik die processor koeler er bij wil omdat er eentje standaard bij de processor zit. Ik hoop dat jullie mij tips kunnen geven voor onderdelen en kunnen aangeven of al deze onderdelen samen werken. Mijn maximale budget is €1000 en het liefst minder hahah. Alvast bedankt voor jullie hulp! :D

Alle reacties


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Imerijn_
  • Registratie: Mei 2016
  • Laatst online: 20-01-2021
Alle onderdelen staan ook in mijn wensenlijst!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • br00ky
  • Registratie: Januari 2014
  • Laatst online: 17:34

br00ky

Moderator Harde Waren
Hele builds kan je kwijt in Desktop Aankoopadvies volgens de opzet die je kunt vinden in DAA beleid. Die lijst met vragen krijg je standaard al te zien als je een topic in discussie-modus opent. Begin daar dus even opnieuw, zodat je zo passend mogelijk advies kunt krijgen.

Dit topic is gesloten.