Embedden van WebM 'GIF' websites

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • +2 Henk 'm!

  • Thermometer
  • Registratie: Juli 2005
  • Laatst online: 07-10 15:38

Thermometer

Whoop Whoop!

Topicstarter
Zoals jullie weten is er een flinke opmars aan de gang op social media met de nieuwe vorm van hoge kwaliteit 'gifjes'. Vaak om iets kleins duidelijk te maken, helpt het om een kleine looping video te delen die vaak in WebM of MP4 formaat bestaat.

Op GoT helpt dit bijvoorbeeld bij troubleshooten, kleine gameplay fragmenten delen, slowchat reacties als 'gif'.

Je kunt dit oplossen door het mogelijk te maken om een embed toe te voegen van bijvoorbeeld Gfycat (nu volgens mij de populairste) en/of Giphy zoals dat nu gebeurt met video diensten in de [video] tag.

Om pijn aan je ogen te voorkomen kun je bij de embeds aangeven dat autoplay uit moet staan. Dan kan de gebruiker zelf kiezen om het 'gifje' af te spelen.

Voorbeeld bij Gfycat:
https://gfycat.com/UnsightlyMajesticArrowcrab
code:
1
<iframe src='https://gfycat.com/ifr/UnsightlyMajesticArrowcrab' frameborder='0' scrolling='no' width='640' height='359.5505617977528' allowfullscreen></iframe>


Voorbeeld bij Giphy:
http://giphy.com/gifs/vr-...cuties-3o7qE1YN7aBOFPRw8E
code:
1
<iframe src="//giphy.com/embed/3o7qE1YN7aBOFPRw8E?playOnHover=true" width="480" height="344" frameborder="0" class="giphy-embed" allowfullscreen=""></iframe>


Wat vinden jullie van dit idee?

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • crisp
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 14:27

crisp

Devver

Pixelated

Intentionally left blank


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Thermometer
  • Registratie: Juli 2005
  • Laatst online: 07-10 15:38

Thermometer

Whoop Whoop!

Topicstarter
Wow haha, ik kan toch zweren dat dit eerst niet gewerkt heeft. Thanks! Enig idee hoe de video tag precies werkt? Zoekt die in de meta description naar de og:video tag o.i.d.? Of is hier native support door Tweakers voor gemaakt?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • crisp
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 14:27

crisp

Devver

Pixelated

We genereren een iframe-tag op basis van kenmerken in de 'gewone' url. We doen dus geen scraping of parsing van die pagina. We ondersteunen we, alleen Youtube, Vimeo, Tweakers en Gfycat (de faq loopt nog achter...)

Intentionally left blank