ADSL share programma?

Pagina: 1
Acties:

  • laurensl
  • Registratie: Juni 2000
  • Niet online
stel..

Ik doe mijn ADSL modem in mijn switch naar 2 computers. Geen van de computers staat altijd aan, en er is ook geen geld voor iets anders.

Het kan nu toch wel dat 1 computer ter gelijk online is? (diegene die er 't eerste mee inbelt? (geen idee of zo'n ding inbelt, krijg er binnenkort pas 1tje *D)). Zou die computer dan niet gelijk de proxy kunnen zijn voor de andere, dus als de andere computer ook wil internetten hij dat via de andere doet?

En als dan die computer waar de proxy op draait "ophangt" of uitgaat, de ADSL verbinding gewoon word overgenomen door die andere computer? :?:?:?

Verwijderd

Dit kan alleen als je 2 ip's krijgt van je ADSL provider.
Je kan beide PC's wel allebei dezelfde IP geven, maar dan kun je ze niet in hetzelfde netwerk gebruiken. In dat geval moet je fysiek de ADSL kabel overpluggen van de ene naar de andere PC.

De beste oplossing is om 1 van de PC's in te richten als gateway. Die hoeft natuurlijk niet altijd aan te staan, maar wel als je op 1 v/d 2 PC's wil internetten.

Verwijderd

[topic=169104]

Verwijderd

ik gebruik mxstream in combinatie met een hub + 2 PC's. ik gebruik een proxyserver (i-gate) om de andere PC toegang te geven tot internet. belt de ander PC eerst in dan kan ik dus niet meer inbellen. nu de oplossing: ik roep naar boven of hij de verbinding weer wil afbreken, ik bel in en we kunnen beide weer internetten. ik heb nog niet geprobeert om i-gate op beide PC te installeren.