Gamespy in combinatie met AOE2 Conquerers

Pagina: 1
Acties:

  • party42
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 13-02 15:56
Dag iedereen,

Ik heb een probleem met Gamespy. Als ik vanuit gamespy een spelletje Age of Empires 2: Conquerers Expansian wil opstarten dan werkt het niet. Ik zal even wat duidelijker zijn.. Na het zinnetje "Launching Game" wordt Age Of Empires opgestart. Echter, hij blijft hangen bij "Setting up Multiplayer Game". Als er na enige tijd nog niets gebeurt druk ik ctrl-alt-del en dan staat er dat AOE2 "Niet Reageerd". Ik kan dan alleen maar de taak beïndigen.

Ik heb de nieuwste versie van Gamespy. Gewoon een Multiplayer op IP basis opstarten werkt gewoon wel, dus alleen via Gamespy niet. Daarnaast draai een ZoneAlarm firewall en een Norton Antivirus echter deze mogelijkheden heb ik al uitgeprobeerd.

Nu krijg ik heel soms de melding "Failed to initialize DirectDraw engine". Maar niet altijd.

Ik geloof dat mijn probleem wel duidelijk is. Weet iemand hier iets op?

Everyday's an endless stream, of cigarettes and magazines...


  • Bart Coppens
  • Registratie: April 2000
  • Laatst online: 25-11-2021
Heb je al eens geprobeerd een multiplayer op te zetten zonder Gamespy? Dus gewoon via het internet even testen. Als het dan ook niet werkt ligt het zeker aan AoE.

Copyright Auteur heeft Tweakers.net BV geen exclusieve licentie op bovenstaande post verleend. Voorafgaande en uitdrukkelijke schriftelijke toestemming van Tweakers.net BV is dus niet noodzakelijk voor het vermenigvuldigen van bovenstaande post


  • party42
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 13-02 15:56
Dat zei ik in het berichtje ook, dat multiplayre gewoon wel werkt!

Everyday's an endless stream, of cigarettes and magazines...