
Wat is Portal knight:
Portal Knights is een nieuwe sandbox actie-rpg met het idee van een traditionele dungeon crawler en RPG.
Portal Knights spelers beginnen met één van de drie klasses, warrior, mage, of ranger, en bouwen dan van af de grond af aan hun karakter op. De game begint in een 3D sandbox game met een leuke art stijl.
Waar de game geschikt is voor een solo avontuur is het ook mogelijk om samen met vrienden de strijd aan te gaan. Tot vier spelers kunnen de ervaring delen.
Wat is is er mogelijk ,
De RPG elementen zijn het op werken van je Char
De actie elementen zijn lekker los gaan op een stel vuur, ijs monsters , en schildpadden en van skeletten tot draken
Maar je kan ook gaan weken zo als Minecraft lekker je grondstoffen verbouwen , mijnen
en dan mooie bouwwerken maken ..
Belangrijkste kenmerken
Reis tussen willekeurig gegenereerde 3D sandbox werelden - elk met unieke omgevingen, schepselen, en middelen voor het bewerken.
Tactische actie te bestrijden. Strike je vijanden en ontwijk hun aanvallen in fast-paced 3-person gevechten. U kunt kiezen uit een assortiment van wapens en spreuken om ze te verslaan!
RPG character classes om uit te kiezen en meester. Speel als een Warrior, Mage of Ranger en pas je uiterlijk, vaardigheden en uitrusting.
Mine en grondstoffen te verzamelen uit heel het land om je arsenaal en benodigdheden ambacht.
Bouw je huis met tientallen materialen en meubels. Geef het zuurverdiende schat uit uw reizen. Plant een boerderij en plukken uw oogst als uw gewassen te telen in real time.
Epische boss battles. Neem het op tegen de Portal Wachters, de meest geduchte dieren in het gebied, in hun verdraaide arena's.
Doe mee met je vrienden in 4-persoons coöperatieve multiplayer. Werk samen om structuren op te bouwen, dungeons verkennen, en het overwinnen van de moeilijkste gevaren.
Filmpjes:
YouTube: Official Portal Knights Launch Trailer
Voor meer ...
YouTube: Portal Knights
Dus mensen die houden van RPG , Minecraft en Terraria dan is dit spel voor de mensen die daar van houden ..
Het is nog in ontwikkeling en je kan hem nu al kopen op steam: http://store.steampowered.com/app/374040/?l=dutch
Hier de Originele site : http://portalknights.com/
Wat heb je nodig voor systeem:
MINIMUM:
Besturingssysteem: 64bit Versions of Windows 7, Windows 8, Windows 10
Processor: AMD Phenom(tm) 8450 Triple-Core Processor (3 CPUs), ~2.1GHz or Intel Core 2 Duo E8400 @ 3.0 GHz
Geheugen: 4 GB RAM
Grafische kaart: Graphics: NVIDIA® GeForce GTX 470 (1Gb VRAM) / ATI Radeon TM HD 6870 (1Gb VRAM)
DirectX: Versie 11
Netwerk: Breedband internetverbinding
Opslagruimte: 2 GB beschikbare ruimte
Geluidskaart: On Board
AANBEVOLEN:
Besturingssysteem: 64bit Versions of Windows 7, Windows 8, Windows 10
Processor: AMD FX 8120 @ 3.1 GHz or Intel i3 2100 @ 3.10 GHz
Geheugen: 4 GB RAM
Grafische kaart: Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 750ti, ATI Radeon™ HD 7850
DirectX: Versie 11
Netwerk: Breedband internetverbinding
Opslagruimte: 2 GB beschikbare ruimte
Geluidskaart: On Board
Wat screenshots





[ Voor 5% gewijzigd door ravw op 30-04-2016 15:59 ]
Systeem:AMD Ryzen 7 9800X3D ,RTX 5080 OC,FURY 64 GB DDR5-6000,ASUS TUF Gaming B850M-PLUS WIFI, SAMSUNG 990 EVO Plus 4 TB