Game pc 800,- (samengesteld via alternate)

Pagina: 1
Acties:
  • 129 views

Vraag


  • Jozuaurk
  • Registratie: Oktober 2012
  • Laatst online: 13-08 00:23
Mijn vraag

Ik heb een game pc samengesteld bij alternate. Deze heb ik een beetje zoals de best desktop buy guide in elkaar gezet.

Mijn max is ongeveer 800-850,- (liefst 800,- maar mag 50,- uitlopen)

https://www.alternate.nl/...545c9aa1087a503ad9c4e193f

2 vraagjes gaat dit allemaal goed samenwerken en zijn er misschien nog tips wat ik niet moet doen en/of aan moet passen om toch een betere/snellere pc te krijgen.


Relevante software en hardware die ik gebruik

De pc wil ik graag met het thema blauw hebben (fans en led strip of iets dergelijks.

Ik speel de volgende games :

Dayz
CS:GO
H1Z1

ik ben er van plan om windows 10 op te installeren en er hoeft niet persee een dvd drive in aangezien ik nog wel een oude sata dvd drive heb liggen.

Wat ik al gevonden of geprobeerd heb

hierboven de link van alternate.

JozuaR

Alle reacties


Verwijderd

Zet hem anders even in een mooi lijstje :) https://gathering.tweakers.net/forum/list_messages/1502267

  • br00ky
  • Registratie: Januari 2014
  • Laatst online: 23:51

br00ky

Moderator Harde Waren
Om onduidelijke redenen heb je Afbeeldingslocatie: http://static.tweakers.net/ext/f/IIM11qkD8JkLEqmNgvTto4XQ/full.png weggehaald. Deze vragen zijn echter essentieel voor het geven van goed advies. Aangezien dat nu onmogelijk is geworden sluit ik je topic.

Het staat je uiteraard vrij een nieuw topic te openen. Laat hierbij wel de vragen staan en beantwoord ze punt voor punt.

Ook verwachten we dan een lijstje met de Handleiding Pricewatch, want printscreens/linkjes van winkelmandjes zijn niet toegestaan. Zie ook DAA beleid.

Succes!

Dit topic is gesloten.