Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Koen179
  • Registratie: Januari 2011
  • Laatst online: 13:21
(jarig!)
Beste Tweakers,

Onlangs heb ik een ThermalTake Core V21 overgenomen van een mede Tweaker. Helaas zitten er redelijk wat krasjes op het window, waar ik me aan stoor. Nu vroeg ik me af: is het het waard om het window te vervangen door een nieuwe plexiglas plaat? Ik heb al het e.e.a. gelezen en video's bekeken, hij lijkt te doen. Echter zit ik nog met een aantal vragen:
  • Is het het überhaupt waard? Ik wil er niet meer als 25 euro aan uitgeven.
  • Welke tools heb ik nodig?
Ik heb een foto van de binnenkant van het paneel gemaakt, het window is makkelijk te verwijderen door de tabs te buigen en het window eruit te liften. Maar de grote vraag voor mij is, hoe krijg ik een plexiglas plaat er netjes weer op?

Even wat foto's om het te illustreren:

Afbeeldingslocatie: https://store.thermaltakeusa.com/product/MjAxNDExMDUxMDU1NTcwOTc=.jpg

Afbeeldingslocatie: http://i66.tinypic.com/24fmm90.jpg

Zoals jullie op de foto's kunnen zien is er aan de binnenkant van het paneel een opstaande rand, waardoor het window indien je hem erop zou plakken niet mooi in lijn is en dus meer naar binnen zit. Is het te doen om met de plexiglas plaat met wat rubber om de randen heen mooi af te werken, of is het het niet waard?

Ik ben geen handige harry, dus ik wil het liefst niet het paneel gaan bewerken.

Graag hoor ik jullie gedachtes en tips :). Bedankt alvast!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • kalekat
  • Registratie: Augustus 2014
  • Laatst online: 16-09 09:51
Sowieso moet je een plaat plexiglas kopen en op maat maken. Aan de foto te zien is het niet zomaar gemonteerd maar zitten de metalen lipjes door de window heen.

Hoe diep zijn de krassen? Is het misschien te polijsten?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Koen179
  • Registratie: Januari 2011
  • Laatst online: 13:21
(jarig!)
Lastig te beoordelen, er zijn een hoop kleinere oppervlakkige krasje en in het midden een aantal die duidelijk zichtbaar zijn.

Hoe kan ik het window polijsten? Ik heb hem uiteraard al goed schoongemaakt.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • kalekat
  • Registratie: Augustus 2014
  • Laatst online: 16-09 09:51
In de regel is het zo dat zodra je met je nagel blijft "hangen" in de kras dat je die dan niet kan weg polijsten.
Hoe je plexiglas moet polijsten kan je hier vinden:
https://kunststofplatenshop.nl/plexiglas-polijsten/

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Hukkel80
  • Registratie: Mei 2012
  • Laatst online: 24-08 14:19

Hukkel80

Dutch Lion Customising

Die window is waarschijnlijk gewoon plastic en niet plexiglas.

https://www.facebook.com/DutchLionCustomising


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Tjm De Groot
  • Registratie: Oktober 2014
  • Laatst online: 07-02-2021
Op de site van thermaltake kost z'n window 19.99$ wat de verzendkosten zijn weet ik niet.
https://store.thermaltake...inside03.php?k=195&a=1951

I7 8700K, MSI PRO CARBON Z370, GTX MSI 1080, 16 gigabyte ddr4 3200.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Koen179
  • Registratie: Januari 2011
  • Laatst online: 13:21
(jarig!)
Klopt, ik heb ThermalTake al een mail gestuurd met wat de verzendkosten zijn.

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Reptile-X
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 01-09 06:21

Reptile-X

߀ åf®åîÐ!

Ik weet dat ik 10 maanden oude topic naar voren haal, maar om nou een nieuwe topic te open voor zelfde vraag vind ik ook zonde.

@Koen179, heb jij nog antwoord gekregen van Thermaltake web store? (als je deze topic nog leest na zo lange tijd natuurlijk O-) )

Ik zit met zelfde probleem namelijk, ik heb gisteren een Thermaltake Core V21 besteld en het is binnen, echter wil ik een extra window side panel, het is niet een must maar voor de build die ik wil is het wel mooi. Ik had zelf 3 dagen geleden een mail gestuurd naar Thermaltake (niet web store) en ik heb nog steeds geen antwoord gekregen.

Ik heb geprobeerd om een account te maken op de web store maar ik kon alleen tussen Canada en USA kiezen toen ik adres wou invoeren.

Toen maar op ebay gaan zoeken en ik kon er een kopen, voor $19,99 met wooping $30,83 verzend kosten. Dat is ongeveer €48 euro (waarschijnlijk meer met Paypal's ongunstige koers) daarboven kom ook hoogstwaarschijnlijk douane invoerkosten en belasting overeen, dit terwijl ik de case zelf voor maar €63,95 heb gekocht, dus een andere case kopen lijkt op dit moment gunstiger, of er moet iemand hier gouden tip hebben.

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Koen179
  • Registratie: Januari 2011
  • Laatst online: 13:21
(jarig!)
@Reptile-X Dat is inderdaad een tijd geleden :P. Ik heb geen antwoord meer gehad van ThermalTake (voor zover ik kan herinneren). Waarschijnlijk was het het niet waard om naar Nederland te verzenden vanwege de hoge verzendkosten en douane kosten.

Mijn advies zou ook zijn om een nieuwe case te kopen, aangezien het aanschaffen van een extra windowed panel gewoon niet in verhouding staat met de aanschafprijs (in de EU).

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Reptile-X
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 01-09 06:21

Reptile-X

߀ åf®åîÐ!

@Koen179, bedankt voor je reactie! :Y) , ik was in de hoop dat je had gezegd "ik heb hier in Nederland een vendor gevonden" maar dat was alleen maar een hoop.

Zo te zien moet ik inderdaad een extra case kopen, ik heb geen haast gelukkig, sinds wat er vandaag bekend werd over nieuwe AMD Ryzen wacht ik even tot echte reviews komen tussen nieuwe Intels en AMD’s, ik was een voor een non processor related onderdelen aan het kopen. Bedoeling was een i5-7600k maar we zien het wel, dus ik heb nog paar weken om verder te zoeken :+

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • loki504
  • Registratie: Januari 2012
  • Laatst online: 11:25
Je kan als laatste ret middel iedere shop waar ze officieel aan verkopen of ze er 1 kunnen bestellen voor.
http://www.thermaltake.com/wheretobuy.aspx

Grote kans dat je dan voor 25/30 euro klaar bent.
Pagina: 1