[C# MVC4.NET]Probleem hosten/publish VS2013

Pagina: 1
Acties:

Vraag


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Devilscomrade
  • Registratie: Augustus 2012
  • Laatst online: 08-02 13:53
Hi,

Om mijn .NET skills een boost te geven heb ik wat vrije tijd gestoken in een MVC4 .NET applicatie. Nu is de applicatie redelijk af, en ben ik nu op het punt aangekomen waar ik de applicatie online wil zetten zodat deze getest kan worden door wat vrienden etc. Ik ben nog geen held in webhosting zaken, daarom probeer ik dit op te lossen met jullie hulp.

Mijn vraag; tijdens het publishen in VS2013 krijg ik deze error, iemand een idee waar precies het knelpunt zit en hoe ik dit eventueel op kan lossen?

Error 1 Web deployment task failed. (Unable to perform the operation ("Create File") for the specified directory ("AdminPage.cshtml"). This can occur if the server administrator has not authorized this operation for the user credentials you are using. Learn more at: http://go.microsoft.com/f...E_FOLDER.)00playerhotlist

Host: www.myasp.net
IDE: Visual Studio 2013
github: https://github.com/redcrayonn/playerhotlist

Wat ik zelf al geprobeerd heb is:
- zoveel mogelijk read/write permissies te geven aan de subfolders/site folder.
- FTP (Bizar langzaam, 2 uur aangehouden maar was toen pas halverwege.)
- Manueel geupload (Waarschijnlijk niet de juiste manier?)
- Aangezien het een 30 days free hosting plan is, zat er een limiet op; http://www.myasp.net/supp...i-upload-a-_exe-file.aspx (Heeft dit invloed op wat er gebeurt bij het publishen?)
- Intensief gegoogeld, probleem ligt denk ik bij de IIS die geen create permissies geeft aan mijn account, klopt dit?
- Waarschijnlijk geen fout in de publish settings omdat ik een generated xml van de webhost daarvoor gebruik.

Dit weekend heb ik er veel tijd ingestoken om het te fixen, zonder resultaat, vandaar deze post. Ik ben bereid om evt inlog gegevens van myasp.net aan te leveren via pm oid.

[ Voor 3% gewijzigd door Devilscomrade op 18-04-2016 10:39 ]

Beste antwoord (via Devilscomrade op 20-04-2016 10:23)


  • GrooV
  • Registratie: September 2004
  • Laatst online: 02-07 16:56
Heb je webdeploy wel aangezet bij myASP.net ?

Zie http://www.myasp.net/supp...h-visual-studio-2012.aspx

Alle reacties


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • FeronIT
  • Registratie: Mei 2015
  • Laatst online: 20-06 10:08
Werkt het wel als je een bijna leeg project maakt en dat probeert te publishen? In VS een project met een .html en evt een .js file beide in de "root map"?

Acties:
  • Beste antwoord
  • +1 Henk 'm!

  • GrooV
  • Registratie: September 2004
  • Laatst online: 02-07 16:56
Heb je webdeploy wel aangezet bij myASP.net ?

Zie http://www.myasp.net/supp...h-visual-studio-2012.aspx

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Devilscomrade
  • Registratie: Augustus 2012
  • Laatst online: 08-02 13:53
Dit bleek de oplossing; raar genoeg krijg je wel informatie te zien over publishen via VS, zelfs een downloadbaar xml bestand, maar kan de optie gewoon uit staan. Nadat ik deze aangezet had werkte publish weer.