Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 302117

Topicstarter
Als dit niet de goeie plek is, sorry.

Ik heb een 2e hands S4 met CM erop die sinds een tijd spontaan uitvalt. Ik heb nog geen patroon kunnen ontdekken en weet ook niet of het een soft- of hardwareprobleem is.
Er staat een CM 12.1 versie op en ik heb destijds een recovery backup gemaakt en die inmiddels al 2 keer teruggezet, samen met fabrieksinstellingen terug zetten.
Ik realiseer met dat het een nogal open vraag is maar ik weet nu echt niet meer verder. Ik heb ook geen ervaring met reparateurs e.d.

Als hij uitgaat en ik hem meteen weer aan wil zetten doet hij ook raar. Dat gaat meestal niet in een keer, maar na een tijdje komt dan het batterijicoontje dat aangeeft dat hij aan het laden is. Pas na een minuut of 5 wil hij door booten na het aanzetten. Een enkele keer heb ik gezien dat de accu dan van bijna vol naar helemaal leeg is gegaan.

Dit begon allemaal nadat ik een tijdje heb zitte klungelen omdat hij niet door wilde booten en ik dacht dat het aan de telefoon lag maar het was gewoon de accu die leeg was, ik heb toen ook een recovery backup teruggezet zonder het ding aan de accu te hangen en dat is dus halverwege niet goed gegaan, misschien dat er iets kapot is gegaan destijds, geen idee.

Ik ben verder nogal ziek en na er zowat 12 uur mee bezig te zijn geweest met herinstalleren etc ben ik er een beetje zat van.

Wie heeft goede raad? Of wil me een nieuwe mobiel doneren, kan natuurlijk ook. ;) Ik ben ook al aan het kijken geweest naar iets anders, maar ja de centen heh.

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Brad Pitt
  • Registratie: Oktober 2005
  • Laatst online: 07-06 07:55
Dan zet je er al test toch even een stock rom op? Als die wel gewoon normaal blijft draaien weet je dat het niet aan de mobiel zelf maar aan de software ligt. De modem/radio is wel compatible met je OS-versie?

Nickname does not reflect reality


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 302117

Topicstarter
Thanks. Modem/radio heeft het altijd gedaan met dat rom dus ik denk dat het probleem niet is. Ik ga binnenkort eens aan de gang met het ding, zit niks anders op.

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • rens-br
  • Registratie: December 2009
  • Laatst online: 08:52

rens-br

Admin IN & Moderator Mobile
Anoniem: 302117 schreef op donderdag 07 april 2016 @ 08:57:
Thanks. Modem/radio heeft het altijd gedaan met dat rom dus ik denk dat het probleem niet is. Ik ga binnenkort eens aan de gang met het ding, zit niks anders op.
Je gehele probleem 'ruikt' gewoon naar een brakke accu. In de S4 kan je deze nog gewoon verwisselen, dus ik zou even een 2e accu aanschaffen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 302117

Topicstarter
Ik heb nog een oude, ik ga meteen proberen. Thanks.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 302117

Topicstarter
Nog geen problemen meer gehad dus het was de accu. Ik had al eens het vermoeden dat hij loszat ofzo maar ik wist niet dat die dingen kapot konden gaan. Deze was nog wel nieuw, gekocht in China trouwens.
Mooi dat ik mn mobieltje weer normaal aan de praat heb!

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • rens-br
  • Registratie: December 2009
  • Laatst online: 08:52

rens-br

Admin IN & Moderator Mobile
Anoniem: 302117 schreef op vrijdag 08 april 2016 @ 09:25:
Mooi dat ik mn mobieltje weer normaal aan de praat heb!
Fijn dat het weer werkt. Overigens kan die nieuwe accu gewoon een bocht accu zijn geweest, juist omdat die uit China komt.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • The Wizard
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 07-06 18:02

The Wizard

Moderator Mobile
--> AND

7090 kWp, 3 subsystemen (20x LG 320 Wp / 3x Canadian Solar 230 Wp)

Pagina: 1