Vraag


  • JarnovdBerg
  • Registratie: December 2015
  • Laatst online: 23-09 22:42
Hallo,

Ik ben al een tijdje opzoek naar een nieuwe action cam.
Aangezien ik gister de aller eerste versie van de gopro de deur uit heb gedaan. ( trouwens erg veel plezier van gehad.)

nu heb ik zelf natuurlijk ook al een beetje zitten kijken, en toen kwam ik op het volgende uit:

- Firefly 6s
- Actie Camera 4K ultra HD
- Captec Capture 4

Nu wou ik de Firefly 6s gaan bestellen, en dat kan alleen in china. Maar aangezien de camera ong. 100.- kost, verwacht ik na levering nog een "leuk" bedrag wat ik kan betalen aan invoerkosten, daarom heb ik het niet gedaan.

Nu gaat mij voorkeur uit naar de Actie Camera 4K ultra HD. Maar van deze camera is niet echt een merk te vinden, dus filmpjes op youtube zijn ook een beetje onduidelijk, want ik weet niet zeker of die cam het wel is.

Nu was mijn vraag:

Heeft iemand ervaring met deze cams?
Of hebben jullie misschien andere alternatieven?

Mijn budget ligt ROND de €100.- ( dus een gopro zit er helaas niet in :(
De cam word voornamelijk gebruikt voor onder de drone.

Alvast bedankt voor jullie reacites!

Mvg

Alle reacties


Verwijderd

Misschien kan je een 2e hands gopro wel vinden die binnen je budget ligt.

Anders denk ik dat het de moeite wel echt waard is om even door te sparen voor een goede action cam.

  • jacox
  • Registratie: Juni 2014
  • Laatst online: 21-09 03:49
Heb vorige week de FireFly 6s als goedkoop alternatief naast mijn GoPro 3+ black besteld. Via EU warehouse van Gearbest heb je ook geen last van invoerrechten oid.

Heb 'm zojuist binnen gekregen dus nog geen tijd gehad om 'm uitgebreid te testen.

Zie ook http://www.gearbest.com/action-cameras/pp_239152.html

Succes ermee

[ Voor 14% gewijzigd door jacox op 19-04-2016 17:49 ]