Day of the Tentacle Remastered

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • +3 Henk 'm!

  • DexterDee
  • Registratie: November 2004
  • Laatst online: 12:44

DexterDee

I doubt, therefore I might be

Topicstarter
Oh.. my... god... Per toeval zie ik in de Mac Appstore een spel in de featured tab. "Day of the Tentacle, Remastered". Compleet buiten mijn weten is er dus een bedrijf aan de slag gegaan met een van de (in mijn ogen) leukste point & click adventures van Lucasarts.

Misschien was dit al common knowledge, maar op Tweakers vond ik er nog geen topic over. Voor de mensen die dit dus gemist hebben, maar een fan zijn van de Lucasarts point & click adventure franchise is dit goed nieuws!

De graphics en gameplay zijn helemaal opgepoetst met hulp van de originele makers.
Afbeeldingslocatie: http://dott.doublefine.com/img/dott-after.png
Afbeeldingslocatie: http://dott.doublefine.com/img/dott-se-playstation-000.png
Afbeeldingslocatie: http://dott.doublefine.com/img/dott-se-playstation-001.png
Afbeeldingslocatie: http://dott.doublefine.com/img/dott-se-playstation-005.png

Vroeger (1993) nog de spaarpot op stukgeslagen op dit spel. De kopieerbeveiliging bestond uit een boekje met codes die lichtgeel op wit waren gedrukt om kopiëren tegen te gaan :P
Sterker nog, ik heb de floppy versie gekocht. Later heb ik ook nog de CD versie gekocht, waarbij veel meer dialogen in audio waren uitgewerkt. Die versie heb ik later ook vaak in ScummVM gedraaid :)

In de oorspronkelijke game zat als "easter-egg" de volledige versie van Maniac Mansion. In de remaster hebben ze deze ook in z'n geheel geport. Koningen _/-\o_

Making of video:


Links:
http://dott.doublefine.com/
https://www.gog.com/game/day_of_the_tentacle_remastered (PC)
https://itunes.apple.com/...e-remastered/id1094931305 (MAC)

[ Voor 7% gewijzigd door DexterDee op 03-04-2016 15:46 ]

Klik hier om mij een DM te sturen • 3245 WP op ZW