Toon posts:

2 keer Windows 10Pro

Pagina: 1
Acties:
  • 3.509 views

  • J.S. Bach
  • Registratie: September 2008
  • Niet online

J.S. Bach

Geen dag zonder Bach

Verwijderd schreef op donderdag 07 april 2016 @ 17:04:
Je hebt niet gebeld.
Ik reageer niet meer op jouw verder op dit onderwerp.
Je verzint er van alles bij, nu heb ik weer met iemand gesproken uit Afrika.
Ik vraag me af wat je beweegredenen zijn om iets wat wel kan tot niet te bombarderen in een eeuwigdurende welles nietes oppositie waar toch niemand nog iets mee opschiet.
Dus ik stel nu voor dat jij het zo gaat zien:
Jij kan dat niet, en ik kan dat wel. jammer dat je mensen overtuigd van je fantasie, en je onderschrift zegt me ook wel genoeg, dus wat je schrijft serieus nemen doe ik dan ook niet meer in deze thread.
Ik heb wel gebeld, dat je dat nou niet kan hebben is niet mijn zaak. Verder heb ik geen last van fantasie, alleen is het makkelijk te verkopen dat ik toevallig wel heb gebeld. Jij bent degene die last heb van fantasie. Kom maar wederom op met bewijs, want je basseert je verhaal op je eigen ervaringen, maar geen van alle zijn steekhoudend. Want je kon niet met argumenten/ bewijzen aanzetten waar uit blijkt dat je gelijk heb. Want als het mag dan kan je het vast ook wel terug vinden in de licentievoorwaarden.

Afbeeldingslocatie: http://i.imgur.com/4qFcqJ3.png

[ Voor 3% gewijzigd door J.S. Bach op 07-04-2016 17:17 . Reden: WEL GEBELD ]

Johann Sebastian Bach


Verwijderd

Het mag en is legaal.
Anders vraag het de moderators van dit forum, die illegale content niet accepteren.
Afbeeldingslocatie: https://www.mupload.nl/img/kqmsdt7ngwwtm.jpg
En in deze afbeelding kan je zien hoe dat er uit ziet.
Mochten moderators op dit forum iets van wat ik schreef als illegaal bestempelen, dan zou ik dat graag van ze lezen hier.
Want ik ben nooit bezig met illegale praktijken op dit gebied.
Dus lang leve de multiboots, is mijn motto :)
Pagina: 1

Dit topic is gesloten.