Telfort - binnekomende telefoon gesprek icm Homevox 1-3

Pagina: 1
Acties:

Onderwerpen

Vraag


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Scandic2008
  • Registratie: Januari 2008
  • Laatst online: 22-08 15:54
Mijn moeder heeft een Internetverbinding icm Televisie en Telefoon via Telfort. Er zit in de meterkast nog een Homevox 1-3 tussen waardoor binnenkomende gesprekken niet als nummer worden weergegeven maar als "inkomend gesprek".

We willen de Homevox er graag tussenuit want die heeft geen functie meer zodat teven de nummers die bellen zichtbaar worden. Heb zowel met KPN als Telfort gebeld omtrent de vraag wie de Homevox gaat verwijderen.
KPN verwijst naar Telfort.

Iemand enig idee of is de telefoon zo in te stellen dat het nummer wel zichtbaar wordt als de Homevox 1-3 blijft hangen ?

Alle reacties


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • frickY
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 11-09 13:55
Homevox 1-3 & 1-5 ondersteund geen nummerweergave.
Homevox 1-5N ondersteund nummer weergaven op toestel 11.
Homevox ISDN 2-6 en 2-8+ ondersteund nummerweergave op alle toestel poorten
bron http://www.circuitsonline.net/forum/view/5706/2

Hem er tussen uit halen lijkt mij een kwestie van de kabels er uit halen en doorverbinden, eventueel met een RJ11 koppelstuk of RJ12 koppelstuk.
Of hem vervangen met bijv. een Homefox 1-5N

[ Voor 40% gewijzigd door frickY op 29-03-2016 13:11 ]