Upgrade vid kaart advies / vraagje

Pagina: 1
Acties:
  • 297 views

  • MAGDATTT
  • Registratie: Mei 2011
  • Laatst online: 08-10-2025
Hallo, ik ben voornemens om mijn vid kaart te upgraden naar de volgende generatie Nvidia (1070, als deze gaat uitkomen). Op dit moment heb ik een GTX 680 in mijn systeem welke wordt bediend door een intel i7-3930K (welke een milde overklok naar 4.0 Ghz ondergaat). Alles draait op een SSD (840 Pro)

Mijn vraag is of mijn huidige processor snel genoeg is om de nieuwe GFX kaart te “voeden” met voldoende data.

Ik hoor graag van jullie.

Verwijderd

Voldoende zowiezo, het enigste waarvoor je soms je cpu zou kunnen upgrade is voor meer rekenkracht en render snelheid.. is dat nodig nee niet echt

[ Voor 11% gewijzigd door Verwijderd op 21-03-2016 14:48 ]


  • robogeeka
  • Registratie: Mei 2014
  • Laatst online: 04-12-2025
We hebben nog niet eens benchmarks van deze kaarten, we gaan ervan uit dat dit niet nodig is nu? Zekerheid hebben we niet tot we alle data hebben en echte producten zien :)

  • MAGDATTT
  • Registratie: Mei 2011
  • Laatst online: 08-10-2025
Andere vraag dan, Is deze processor snel genoeg voor 980 , of 980 ti?

  • Genius-General
  • Registratie: December 2014
  • Laatst online: 00:50

Genius-General

Expect the Unexpected

MAGDATTT schreef op maandag 21 maart 2016 @ 16:01:
Andere vraag dan, Is deze processor snel genoeg voor 980 , of 980 ti?
Ja je processor is voldoende zat, een 2500K trekt ook nog een 980 ti

  • MAGDATTT
  • Registratie: Mei 2011
  • Laatst online: 08-10-2025
Genius-General schreef op maandag 21 maart 2016 @ 22:04:
[...]

Ja je processor is voldoende zat, een 2500K trekt ook nog een 980 ti
Is er ergens een tabel waar dit soort informatie beschikbaar is? Of is dit op "gevoel"?

Verwijderd

MAGDATTT schreef op dinsdag 22 maart 2016 @ 10:20:
[...]


Is er ergens een tabel waar dit soort informatie beschikbaar is? Of is dit op "gevoel"?
Google doet wonderen? We verwachten enige inzet van je.

  • nelizmastr
  • Registratie: Maart 2010
  • Nu online

nelizmastr

Goed wies kapot

MAGDATTT schreef op dinsdag 22 maart 2016 @ 10:20:
[...]


Is er ergens een tabel waar dit soort informatie beschikbaar is? Of is dit op "gevoel"?
Dit is tweakers.net, niet presenteerblaadje.net ;)

Kijk gewoon eens rond op sites als anandtech, tom's hardware etc. zat bronnen op Google. Zolang je niet gaat Bingen komt het wel goed :+

I reject your reality and substitute my own - R7 5800X3D - B550M PG Riptide - 32GB Ballistix DDR4-3600 @ C15 - RX7800XT - V750 Gold


  • dion_b
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 02:39

dion_b

Moderator Harde Waren

say Baah

1) Aankoopadvies vragen mag... maar niet hier - lees eerst dit!

Lezen idd. Aankoopadviestopics horen in de aankoopadviesfora.

Move OH -> CAA

2) CAA beleid
Eigen onderzoek is nog steeds vereist (dit is en blijft GoT!) en we verwachten dat je zelf al een idee hebt opgedaan. Voor sommige componenten kun je in dit forum al beginnen met lezen van het *Algemeen Advies*. Doe dit dan ook voordat je hier post!
Post je zelf bedachte onderdelen met behulp van de wenslijst in de pricewatch hier. Dat geeft je mede-Tweakers inzicht in waar je zelf aan hebt gedacht en hoe er binnen je budget betere of andere keuzes te maken zijn.

Het is dus verplicht eerst zelf met een voorstel te komen en dit voorstel te onderbouwen. Een simpele opsomming van eisen/wensen is niet wenselijk; je topic wordt in dat geval dan ook gesloten.
Eigen onderzoek? Bij dezen.

Oslik blyat! Oslik!

Pagina: 1

Dit topic is gesloten.