Ku-Damm en Brandenburg Gate?

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Sleip
  • Registratie: Oktober 2012
  • Niet online
nieuws: Vodafone start gratis gigabit-hotspots in Berlijn

In de eerste alinea:
In samenwerking met Cisco en AVM levert het bedrijf de gigabit-snelheid aan een restaurant bij het Duitse parlementsgebouw, een café op de Ku-Damm en in een café bij de Brandenburg Gate.
Waarom Ku-Damm en Brandeburg Gate en niet Kurfürstendamm en Brandenburger Tor?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • fondacio
  • Registratie: December 2002
  • Niet online
Ik kwam hier net om hetzelfde te vragen. "Ku-Damm" kan ik nog wel begrijpen - blijkbaar is dat een hippe manier om aan de Kurfürstendamm te refereren. Maar "Brandenburg Gate" is natuurlijk onzin op een Nederlandstalige website - ofwel "Brandenburger Tor" zoals Hans- zegt, ofwel Brandenburgse Poort, hoewel het eerste meer voor de hand ligt als je de Ku-Damm niet in "Keurvorstendam" verandert.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Whisperar
  • Registratie: September 2015
  • Laatst online: 16-07-2018
Ik heb er voor gekozen om de volledige Duitse namen te gebruiken. De fouten zijn ontstaan door het vertalen van de persberichten en afkortingen die Vodafone zelf gebruikt. Bedankt!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Sleip
  • Registratie: Oktober 2012
  • Niet online
Ja, dit ziet er een stuk beter uit!