Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien

Ku-Damm en Brandenburg Gate?

Pagina: 1
Acties:

  • Sleip
  • Registratie: Oktober 2012
  • Niet online
nieuws: Vodafone start gratis gigabit-hotspots in Berlijn

In de eerste alinea:
In samenwerking met Cisco en AVM levert het bedrijf de gigabit-snelheid aan een restaurant bij het Duitse parlementsgebouw, een café op de Ku-Damm en in een café bij de Brandenburg Gate.
Waarom Ku-Damm en Brandeburg Gate en niet Kurfürstendamm en Brandenburger Tor?

  • fondacio
  • Registratie: December 2002
  • Niet online
Ik kwam hier net om hetzelfde te vragen. "Ku-Damm" kan ik nog wel begrijpen - blijkbaar is dat een hippe manier om aan de Kurfürstendamm te refereren. Maar "Brandenburg Gate" is natuurlijk onzin op een Nederlandstalige website - ofwel "Brandenburger Tor" zoals Hans- zegt, ofwel Brandenburgse Poort, hoewel het eerste meer voor de hand ligt als je de Ku-Damm niet in "Keurvorstendam" verandert.

  • Whisperar
  • Registratie: September 2015
  • Laatst online: 16-07-2018
Ik heb er voor gekozen om de volledige Duitse namen te gebruiken. De fouten zijn ontstaan door het vertalen van de persberichten en afkortingen die Vodafone zelf gebruikt. Bedankt!

  • Sleip
  • Registratie: Oktober 2012
  • Niet online
Ja, dit ziet er een stuk beter uit!