Moderatie reactie op eigen reactie

Pagina: 1
Acties:

Vraag


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • [Remmes]
  • Registratie: November 2009
  • Laatst online: 08-10 11:29
Momenteel kan je niet een reactie op jouw reactie modereren terwijl het vaak voorkomt dat de reactie een prima bericht is.

Nou kan ik snappen dat dit is zodat mensen de reactie niet een -1 geven als ze het er niet mee eens zijn, maar waarom is het niet mogelijk een 0,+1 etc te geven?

ja, daag.

Alle reacties


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • crisp
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 18:51

crisp

Devver

Pixelated

Dat is omdat je doorgaans niet geheel objectief kan zijn als het een directe reactie op jezelf is...

Intentionally left blank


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Ircghost
  • Registratie: Februari 2010
  • Laatst online: 08:54

Ircghost

Honeybadger doesn't care!

Dit is typisch zo'n verzoek die van beide kanten erg goed te begrijpen is. Daarom is het belangrijk om de potentiële voor en nadelen tegen elkaar op te wegen.

De voordelen:
- Onbeoordeelde reacties op een oudere discussie worden eerder gemodereerd

De nadelen:
- Mensen zijn vaak slecht in beoordelen van reacties binnen een eigen discussie
- Meer meldingen van verkeerde reacties in het TMF en meer ontevreden users

De praktijk is namelijk dat de meeste berichten uiteindelijk wel gemodereerd worden, daarom is er bijvoorbeeld ook de moderatie cue.

Voor die paar gevallen waar het echt handig is staat er tegenover dat het in het gros van de gevallen alleen maar voor problemen zal zorgen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • [Remmes]
  • Registratie: November 2009
  • Laatst online: 08-10 11:29
Prima. Aan de ene kant kan ik inderdaad wel inzien dat niet iedereen even goed modereert. Bedankt voor de antwoorden.

ja, daag.