Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien
Toon posts:

Allround Laptop <€900,- incl. SSD, i5 of i7? PCIe SSD?

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Dag allemaal,

Mijn vraag
Ik ben op zoek naar een nieuwe laptop omdat mijn oude gewoonweg te traag is. Voornamelijk zal hij gebruikt worden voor internet, word e.d. maar af en toe (1u per week) ook voor 3D CAD. De vragen waar ik mee worstel is:
- Intel i5 of i7? Als ik me goed heb ik gelezen is het sowieso verstandig om een processor te hebben ZONDER het achtervoegsel U.
- Ik wil sowieso een (kleine) SSD (opslag van data gebeurd grotendeels op een NAS). Is het nog aan te raden om naar een PCIe SSD te kijken of verantwoordt de prijs niet de snelheidswinst (voor normaal gebruik)?
- Waar op te letten m.b.t. de grafische kaart?

Relevante software en hardware die ik gebruik:
Voornamelijk huis-tuin en keuken gebruik (surfen, office, e.d.) maar soms ook (1 uur per week of zo) 3D CAD software (Inventor, Solid works, Solid edge).

Minimale eis:
15.6”mat Full-HD (1920x1080) scherm
256 GB SSD (i.i.g. geen SSHD, evt. wel de standaard HDD zelf vervangen voor een SSD)
Windows 7 of 10
QWERTY toetsenbord

Wat ik al gevonden of geprobeerd heb:
De volgende laptop is het beste wat ik tot nu toe heb gevonden echter heeft deze een SSHD:
Asus n551jb-cn083t

Filter:
http://tweakers.net/categ...DNf86ZKrAVN3BC6DXy4XC7_AQ

Wat mag je laptop gaan kosten?
€900,- incl. min. 256 GB SSD
€800,- incl. HDD excl. SSD

Ben je van plan je laptop veel met je mee te slepen? (gewicht, accuduur, grootte etc).
De laptop zal voornamelijk in huis/op de bank gebruikt gaan worden. Gewicht, accuduur en grootte van ondergeschikt belang.

Heb je nog bepaalde (merk)voorkeuren? Waarom?
Geen merk voorkeuren.

Alvast bedankt voor elke hulp.
Gr. Maarten