There are only two rules in life. #1. There always is a loser. #2. Don't be the loser.
Maar zo goed als elke browser (In ieder geval Chrome & Firefox, Internet explorer ook dacht ik) hebben toch wel standaard cloudsync er in
Ik zou daar persoonlijk niet nog een externe tool voor gaan gebruiken, Enige wat je doet is je internetprofiel gratis aan meer bedrijven verspreiden
1700X@3,9GHZ - Asus Crosshair VI Hero - 32GB Corsair LPX - GTX 1070Ti
iPhone 17 Pro Max - Macbook Pro 16" M1 Pro
-syncen tussen de devices, wat inhoudt dat de bookmarks fysiek op deze toestellen komen te staan en in sync gehouden worden
-opslaan "in de cloud" en vanaf om het even waar, om het even welk platform/OS/browser/... benaderen
Optie #1 vind ik niet interessant, wil niet overal ik kom en eens een PC gebruik mijn bookmarks achterlaten.
Ik gebruik FireFox, maar wil me niet beperken tot dat. Misschien gebruik ik morgen Chrome en volgende week nog iets anders.TommieW schreef op woensdag 17 februari 2016 @ 13:57:
Welke browser gebruik je? Grote kans, zoals Rmg zegt, dat een dergelijke functie er al in zit.
[ Voor 29% gewijzigd door demichel op 17-02-2016 13:59 ]
There are only two rules in life. #1. There always is a loser. #2. Don't be the loser.
Als je dropbox/google drive/owncloud of iets anders al gebruikt is er nog een alternatief:
In firefox is zijn je bookmarks gewoon opgeslagen in bookmarks.html in je profiel folder. Die zou je automatisch kunnen kopieren naar een clouddienst die je eventueel al gebruikt.
Chrome slaat ze op in Json formaat, met dit project maar je daar een gemakkelijke pagina van: https://github.com/gornostal/Chrome-Bookmarks-Online
Pocket gebruik ik al, tot zeer grote tevredenheid, maar is een "artikel-verzamelaar-en-offline-reader". Als ik overdag op kantoor een interessant artikel zie op één van mijn PC's hier of mijn laptop, zwier ik het naar mijn Pocket en lees die dan 's avonds thuis op de telefoon.paulr84 schreef op woensdag 17 februari 2016 @ 14:33:
Zoals Rmg al zegt, er zijn veel opties... Is Pocket niet iets? www.getpocket.com
Dacht niet dat die puur bookmarkbeheer deden, of vergis ik me en is dat ook een optie?
There are only two rules in life. #1. There always is a loser. #2. Don't be the loser.
Ziet er interessant uit. Blijkbaar ook met geïntegreerde RSS feed reader. Ik test deze een tijdje uit, en ook Marklet, werkt ook wel fijn.majoh schreef op woensdag 17 februari 2016 @ 14:45:
Een collega van me gebruikt https://www.symbaloo.com
iets voor jou?
Dank voor de suggestie!
UPDATE... beide producten uitgetest en ik denk dat het Marklet wordt.
Symbaloo is ook wel interessant, maar is me iets te druk op het eerste gezicht. Misschien wel configureerbaar, heb ik niet verder naar gezocht, Marklet leek gewoon eenvoudiger.
[ Voor 26% gewijzigd door demichel op 18-02-2016 10:09 ]
There are only two rules in life. #1. There always is a loser. #2. Don't be the loser.