Toon posts:

mammaplankie?

Pagina: 1
Acties:
  • 60 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Wat is nou een GOED moederbord? Ik lees hier steeds allerlei adviesen maar nog altijd weet ik het niet. Ik speel bijna geen spellen, het enige wat ik eigenlijk doe ik info opzoeken op het net, mailen en heel af een toe een spel (RPG alleen), ik brand ook veel (heb 4 scsi branders :) )
Weten jullie een goed stabiel moederbord? geld maakt neit uit, maar geen dual board want dat kost teveel geld aan processors :)

Moet natuurlijk AMD zijn :) want P3 of P4 is veeeeeeelst te duur!

Zal ik w88 op de Nvidia of SIS735 chipset of niet?

  • Sundead
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 27-04-2024
Ik denk idd dat als je even wacht, en dat kun je het best ff doen, dan is de nvidia nforce wel een goeie optie, maar voor de activiteiten die jij uitvoerd is een MSI k7t raid wel aan te bevelen, lekker stabiel..

Verwijderd

Topicstarter
maar omdat ik dus veel brand wil ik de KT133 van via niet vanwege die southbridge bug. Dat is wel op te lossen maar met een performance verlies :(
Maw ongeveer 90% van alle AMD plankies vallen dus weg! :(

  • Delerium
  • Registratie: Mei 2000
  • Niet online

Delerium

Mythology

Kun je aub op PM deze vraag stellen? dan kan ik deze daar ook op slot zetten voortaan.'

In de FAQ staan een paar roundups en recommanded borden, zoals de Epox. :)

Dit topic is gesloten.