Toon posts:

BIOS herkent HDD niet

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Ik ben bezig met het upgraden van mijn PC. Hiervoor heb ik mijn componenten (optische drive, GPU, hdd en ssd, voeding) aangesloten op een nieuw (tweedehands) moederbord.

Mijn ssd is nieuw en wordt gebruikt voor Windows, mijn hdd wordt gebruikt voor opslag.

Toen ik vanmiddag mijn componenten op mijn nieuwe moederbord aansloot werd de hdd niet herkent in BIOS. Mij ssd en optische drive wel. Voordat ik mijn ssd had had ik het moederbord al getest en werd mijn hdd wel herkent.

Toen dit niet werkte heb ik de SATA kabel verwissslt en de andere poorten geprobeerd, maar dit werkte niet. De handleiding voor het moederbord bracht ook geen hulp.

Vervolgens heb ik alles weer aangesloten op mij oude moederbord, daarop werkte de hdd vanochtend nog wel. Op dat moment was ook de ssd aangesloten. Nu herkent hij de hdd echter niet meer.

Mijn vraag is nu, kan ik hier wat aan doen, of is mijn vermoeden juist en is mijn hdd kapot?

Mijn oude moederbord is een: MS7728 ver. 2.0
Mijn nieuwe moederbord is een: ASUS MB M4A87TD EVO
Mijn HDD: Seagate ST2000DL003

  • Fish
  • Registratie: Juli 2002
  • Niet online

Fish

How much is the fish

Ik kijk daar geeneens naar, als windows het maar herkent :P voor het opstarten van de ssd is het handig dat het herkent word. maar de hdd hoeft alleen maar door windows herkent te worden

Iperf


Verwijderd

Topicstarter
In windows wordt het ook niet herkent. Via schijfbeheer zijn alleen de optische drive en ssd zichtbaar

  • Fish
  • Registratie: Juli 2002
  • Niet online

Fish

How much is the fish

Power connector goed ?

Iperf


Verwijderd

Topicstarter
Ja, heb twee beschikbare powerconnectors op mijn voeding (met twee connectoren elk) deze werken wel op de optische drive en ssd.

De voeding levert trouwens meer dan voldoende 450W met 350W benodigd