Vraag


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Glamourt
  • Registratie: September 2013
  • Laatst online: 13-07 11:25
Mijn vraag
Heb een B75MA-p45 moederbord plus i5-3570 overgenomen van een tweaker, ik krijg de componenten alleen niet werkend. Processor werd zonder koeler geleverd en heb een Hyper tx3 evo nieuw gekocht

Relevante software en hardware die ik gebruik
Hyper tx3 evo

Wat ik al gevonden of geprobeerd heb
1. Heb moederbord plus processor en koeler en 1 geheugen bank op 2 boeken gelegd en aangesloten, de pc draaide 5 seconde waar ik geen onboard beeld kreeg en viel weer uit. Ventilators draaide ook op de fan controller,
2. Had in eerste instantie teveel koel pasta gebruikt eraf gehaald en opnieuw erop gedaan 1 klein drupje
3. Had nog koperen buisjes in de kast zitten die kortsluiting gaven eruit gehaald.
4. Nog een keer mijn AMD systeem aangesloten om de voeding uit te sluiten, maar mijn AMD systeem werkte
5. Cmos reset gedaan cmos batterij een uur eruit gehaald
6. Moederbord geprobeerd op te starten zonder cmos batterij. Maar dan deed hij helemaal niks, op het AMD systeem draaid hij wel gewoon door.
7. Contact op genomen met de tweaker, maar die zei dat het systeem altijd bij hem werkte.

Alle reacties


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 683497

Rekening gehouden met ESD? Je hebt niet alle afstandsbusjes verwijderd uit de kast neem ik aan? Verder kun je nog kijken of het geheugen op de Support list van het moederbord staat, werkt het geheugen wel in een andere pc?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Glamourt
  • Registratie: September 2013
  • Laatst online: 13-07 11:25
Het zijn 1333mhz modules die wel werken in het AMD systeem. Ja had de buisjes perongelijk eerst erin laten zitten en het systeem aangezet toen viel hij ook uit. Later heb ik de buisjes eruit gehaald nog steeds hetzelfde probleem. Als ik het systeem start zonder geheugen krijg ik biep codes te horen. Ook als ik een Fan aansluit op het moederbord werkt die gewoon. Dan kan het moederbord uitsluiten toch?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • pbsuper
  • Registratie: September 2015
  • Laatst online: 06-09-2024
de afstandsbusjes moet je Altijd in de kast laten zitten deze voorkomen juist korstluiting tussen kast en moederbord. als je hem aan hebt gehad zonder die busjes is het een grote kans dat hij kortsluiting heeft gehad

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Glamourt
  • Registratie: September 2013
  • Laatst online: 13-07 11:25
Dankje voor de reactie heb het systeem draaiende. Had de 24 pin aansluiting van het moederbord er niet goed opzitten