[win8/10] Vast op identifying op netwerk na nieuwe dhpc

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • sdk1985
  • Registratie: Januari 2005
  • Nu online
Ik heb de startrange van mijn dhcp server van 10 naar 50 gezet (Ziggo Ubee). Voor vrijwel alle apparaten gaat dit probleemloos, denk aan telefoons, printers en pc's met windows 7.

Echter mijn Windows 8 laptop (wifi) en Windows 10 pc (bedraad) blijven hangen op "identifying". Is er een manier om dit een zetje te geven?

De error bij ipconfig /renew is:
The name specified in the network control block (ncb) is inuse on a remote adapter. The ncb is the data.

Dit volgt hoogst waarschijnlijk omdat het autoconfiguration ip 169.254.172.25 is. Waar dat vandaan komt, geen idee! De ziggo ip range is 192.168.178.x. Lijkt mij dus een software probleem, vandaar Windows clients.

[ Voor 18% gewijzigd door sdk1985 op 25-01-2016 12:04 ]

Hostdeko webhosting: Sneller dan de concurrentie, CO2 neutraal en klantgericht.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • s.lenders
  • Registratie: Februari 2012
  • Laatst online: 17-09 08:47
169.254.x.y is een adres welke windows toekent wanneer hij geen IP krijgt toegewezen van een DHCP server.

Lijkt er op dat de verbinding niet goed werkt. Heb je een statisch IP proberen in te stellen en werkt dat wel?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • sdk1985
  • Registratie: Januari 2005
  • Nu online
Statisch ip gaat wel. Ik ga het dan toch maar even aan de Ubee kant proberen. Bedankt.

Hostdeko webhosting: Sneller dan de concurrentie, CO2 neutraal en klantgericht.