Windows van HDD naar SSD

Pagina: 1
Acties:

  • _Heisenberg_
  • Registratie: Mei 2011
  • Laatst online: 14-02-2025
Ik heb vandaag mijn laptop binnen gekregen, een Dell Inspiron 7559 met Windows 10. Ik heb er gelijk een extra RAM en een M2 SSD ingeplugd. Nu loop ik alleen te klooien met hoe ik Windows vanaf mijn HDD naar SSD krijg, zodat de SSD als C schijf wordt gebruikt (snel opstarten) en de trage HDD als D schijf voor opslag.

Nu heb ik een partitie proberen te maken met de minitool partition wizard free, alleen hier kreeg ik al snel een foutmelding van:

Afbeeldingslocatie: http://i67.tinypic.com/2v32zuw.png

Nu heb ik gegoogled, maar ik kwam niet op een goede oplossing hiervoor.. Nu speelde ik met de gedachte om een herstel van Windows op een usb stick te doen en dan de HDD te formatteren. Helaas kwam ik wel tegen dat er in het bios het een en ander veranderd is en dat het niet meer zo makkelijk gaat als vroeger. Dus mijn vraag is of dit mogelijk is en of er betere alternatieven zijn (zoals doorgaan met de minitool)?

Hartelijk dank voor jullie tijd alvast!

  • Croga
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 02-01 14:48

Croga

The Unreasonable Man

Naar mijn mening je beste optie:
- Herstel op USB zetten
- Harddisk er uit halen
- In UEFI instellen dat je vanaf USB en daarna vanaf M.2 wilt booten
- USB stick er in
- Windows op de SSD zetten
- Harddisk terug inbouwen
- Profit!