Narrowcasting hardware

Pagina: 1
Acties:

Vraag


  • Michael931
  • Registratie: Juli 2013
  • Laatst online: 02-09-2020
Beste mede-tweakers,

Voor een project om te kunnen narrowcasten op mijn TV ben ik op zoek naar de juiste hardware.

De oplossing moet minstens Full HD beeld leveren. Geluid is niet nodig.

De TV hangt heel dicht op de muur en we hebben een gat geboord achter de TV voor de stroomkabel.
Het leuke hieraan is dat we nu geen kabelgoot hebben en het er super strak uit ziet.

We kunnen geen thinclient achter de tv hangen omdat hiervoor te weinig ruimte is en om nou een gat zo groot als een HDMI kabel te boren gaat lastig worden (de muur is zon 30 cm dik).

Een oplossing wat dus in mij op komt is om een pc in de vorm van een stick aan te schaffen welke gewoon in de TV kan.

Echter ben ik niet thuis in deze apparaten en ik weet niet hoe die sticks met netwerk op gaan. De TV beschikt in elk geval over WIFI.

Ovigens hebben we het liefst een Windows client.
We kunnen wel een kabelgootje naar boven leggen zodat we een Thin client op de plafondplaten neer kunnen leggen.

Indien we dit doen, hebben jullie suggesties voor welke Thin Client we hier voor kunnen gebruiken?

Ik weet niet wat Narrowcasting vraagt van je hardware. ik kan in elk geval niet voorsrellen dat dit veel is.

Ik hoor graag wat jullie ervaringen zijn :)

Mike

Alle reacties


Verwijderd

Beste Michael,

Er zijn diverse mogelijkheden, variërend van een dedicated player tot een "open" systeem met een windows gebaseerd systeem. Het nadeel van een dedicated player is dat men daarbij vaak een Linux variant toepast, wat voor mensen zonder enige kennis van Linux problemen kan opleveren als ze iets willen gaan programmeren.

De player / pc configuratie is afhankelijk van wat je wilt bereiken. Neem je een low-end, fanless systeem, dan zul je de content dienen te beperken tot enkel afbeeldingen en teksten. Wil je wat meer, zoals HD beelden en een soepel lopende ticker / scroller, dan zul je toch een wat zwaarder systeem dienen te gebruiken.

Dit hangt vaak ook af van de software: het ene programma kan meer dan het andere. Ik weet dan ook niet welke software jij gebruikt.

Nu zijn er open source pakketten beschikbaar, maar als je niet zelf van alles wil gaan uitzoeken, dan kan ik je www.dutchdigitalsignage.com aanbevelen.