Vraag


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • QinX
  • Registratie: Augustus 2006
  • Laatst online: 01:33

QinX

Shai-Hulud

Topicstarter
Mijn vriend heeft een ASUS UX51VZ, helaas zonder garantie meer, welke niet meer wilt opstarten.

Probleem omschrijving:
Tijdens zijn werk viel ineens de laptop uit. Proberen te rebooten, windows desktop is 10 seconde in beeld en weer uit.
Steeds sneller viel de laptop uit. De accu lijkt leeg te zijn, maar niet op te laden ondanks dat de indicator oranje aan is. Volgens de ASUS UX51VZ handleiding

Solid Green = >95%
Solid Orange <95% maar >10%
Blinking Orange <10%
Lights off >10% but <100% (Volgens mij is dit als deze niet aan de oplader hangt.

Tijdens het opstarten gaat deze indicator van Blinking Orange naar Solid Orange en blijft deze Solid Orange totdat deze weer uitvalt.

Ik heb de laptop vervolgens opgemaakt, meteen schoongeblazen. Ik meet met de multimeter wel 19,5V op de power input waar deze met de PCB verbinding maakt.

Vervolgens gaat de laptop helemaal niet meer aan, ook na het weer terugplaatsen van de cover niet. We hebben de batterij losgekoppeld en 30 seconde de power button ingehouden, geprobeerd om met lader maar zonder accu te booten en daarna met lader en met accu maar er gebeurd niets meer.

Er is geen tijd en geld om de laptop ter reparatie naar ASUS te sturen, dan is hij de laptop een paar weken kwijt en wat er precies vervangen moet worden en wat het kost is van tevoren ook niet bekend.

Als iemand tips heeft voor wat ik nog kan doen of een goed reparatiebedrijf in Venlo of omstreken kent dan horen wij dat graag.

Alvast bedankt. _/-\o_

http://tweakers.net/productreview/user/184256

Alle reacties


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Sprite_tm
  • Registratie: September 2002
  • Laatst online: 02-07 07:22

Sprite_tm

Semi-Chinees

Niet helemaal een EL-vraagje... ik denk dat 'ie in CSL beter past.

Relaxen und watchen das blinkenlichten. | Laatste project: Ikea Frekvens oog


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Veng7
  • Registratie: Oktober 2014
  • Laatst online: 19-11-2023
Een klein bedrijfje in Eindhoven, Kruisstraat heeft mij vorig jaar fantastisch geholpen. Snel en goed. Zeg echter niet dat je hem zelf hebt opengemaakt, want dan weigeren ze misschien:

[ Voor 17% gewijzigd door Veng7 op 12-01-2016 22:46 ]

Weet veel niet, daarom slechts garantie tot op de stoep ;-) Vraag je niet af of je opslagmedium defect kan raken, maar vraag je af wanneer dat zal gebeuren! En dan?