Toon posts:

Monitor Fotografie en beeldbewerking

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb een ietwat een gekke vraag.
Na het jaren werken met een imac27(2011) Wil ik weer overstappen naar pc. Ik zit nu wel met een dilemma, het scherm. Aangezien ik veel gebruik maak van photoshop en andere beeldbewerking programma's wil ik een scherm die minstens zo goed is als die van de imac of zelfs beter. (Hij is al 4 jaar oud dus lijkt me dat er inmiddels wel een upgrade voor is)

Aangezien ik pc ook weer oppak omdat ik weer wat meer wil gamen en dus ook best een krachtige machine wil kopen.

Nu de vraag, wat raden jullie aan?
- scherm zelfde of beter dan imac 27 mid 2011
- budget ongeveer 500?

  • citruspers
  • Registratie: December 2009
  • Laatst online: 21:34
Met Dell Ultrasharp's kun je eigenlijk niet verkeerd gaan, die komen al vnauit de fabriek (degelijk) gecalibreerd en hebben doorgaans goeie panelen. Deze past precies binnen je budget: pricewatch: Dell Ultrasharp U2715H Zwart

Ik heb zelf een U2711 die inmiddels al wat ouder begint te worden, maar doet het nog prima. Vooral de hogere reso* en adobeRGB mogelijkheden zijn pluspunten.

Mijn advies is wel om, naast je scherm, ook zo'n display calibrator dongeltje te kopen/huren/lenen anders kun je alsnog vreemde resultaten krijgen.

*Dit kun je als minpunt zien omdat je voor PC gaming wel weer een veel dikkere videokaart nodig hebt, of met lelijke downscaling zit omdat de pixelverhoudingen niet meer kloppen op 1920x1080.

[ Voor 27% gewijzigd door citruspers op 28-12-2015 10:07 ]

I'm a photographer, not a terrorist