Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • FennFenn
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 05-07 19:50
Goedenavond,

Ik heb een Yarvik Noble TAB09-410 tablet gekregen die in principe nieuw is maar waar geen OS op staat.
Ik had het idee dat ik dat er wel snel even op ging zetten, nee dus..

Tablet start en laat het logo zien en toont dan een uit streepjes bestaand cirkeltje, verder gaan we dus niet.
PC herkent de opslagmedia maar kan deze niet benaderen,
Windows geeft een USB-apparaat aan dat niet herkend wordt en geeft deze dan ook weer in apparaatbeheer ( verzoek voor apparaatdescriptor is mislukt)

Ik heb het internet afgestruind naar bruikbare USB drivers maar helaas niets aan de praat gekregen en aangezien Yarvik niet meer bestaat kan ik daar ook niet terecht voor drivers.

Op http://crewrktablets.arctablet.com heb ik de juiste Rom en Kernel gevonden maar aangezien elke installatie die ik tegen kom via USB gaat kom ik dus niet verder.

Bestaat er een mogelijkheid om een opstartbare Micro-Sd te maken en dan met een Volumeknop +- etc. combinatie een installatie te doen?
Ik kan dit niet vinden maar misschien bestaat deze mogelijkheid wel.

Ik ben benieuwd naar jullie eventuele reacties, zou leuk zijn om leven in deze Tablet te krijgen.

Bij voorbaat dank.

P.S. ik ben semi-leek op dit gebied, nooit androids geroot of iets dergelijks 8)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Lange-199
  • Registratie: Juli 2013
  • Laatst online: 06-09 18:45
Ik weet niet of je de hoop al op hebt gegeven, maar misschien kan je hem proberen in recovery mode te krijgen:
http://androidflagship.co...-rooted-un-rooted-android
Als dit lukt moet je kijken wat je opties zijn, als het kan adviseer ik je een full wipe te doen en hem nog een keer op te starten. Als dit niet lukt zou ik hem naar de winkel brengen, want wat ik hierna uitleg zal er waarschijnlijk voor zorgen dat je je garantie kwijt raakt.

Als garantie je niks meer boeit of je drang te groot is hem te maken, dan zou je het volgende kunnen doen:
als je in de recovery mode de optie krijgt "apply update from sd", dan moet je alle bestanden op je sd kaart zetten via je pc. Dan doe je het sdkaartje in je tablet en installeer (flash) je eerst de kernel.img, dan de resource.img en dan de rom zelf.
Wanneer deze optie er niet is, zou het misschien kunnen dat je de tablet in de download-mode (zelfde als bij recovery mode, maar dan met je volume-omlaagknop en aan/uit-knop) moet zetten en dan zou je de bestanden kunnen flashen via odin. Maar dan moet je hem eerst de bestanden omzetten naar een odin bestand: https://www.maketecheasie...-files-to-odin-flashable/. Omdat ik het zo nog nooit heb gedaan, maar wel ooit over heb gelezen kan ik je hier niet of nauwelijks verder mee helpen. Ook heb ik gelezen dat deze methode niet altijd werkt.
De laatste methode is via fastboot, deze zal waarschijnlijk wel moeten lukken, maar hier ben ik nooit aan begonnen: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2131284.

Edit:
Nu ik het bestand zelf heb gedownload blijkt het volgens mij redelijk makkelijk te zijn, in het Oma_RK32 bestand staan instructies, als je deze volgt lukt het waarschijnlijk

Maar onthoud: als je hiertoe een poging wil wagen, ben ik hier niet voor verantwoordelijk. Ik probeer alleen de weg te wijzen.

[ Voor 5% gewijzigd door Lange-199 op 22-01-2016 20:23 ]