Moet hier toch ff op reageren.
Ik snap niet waarom je meer geld gaat uitgeven aan een stoel dan aan een stuur.
Paar punten die ik heb:
Je hebt niet veel ruimte, maar je gaat er een stoel inzetten die je niet kunt verplaatsen, dus je moet er altijd overheen kruipen als je iets in je kamer (slaapkamer?) wilt doen. Heb je naar de afmetingen van die stoel gekeken?
Ik zou dan eerder kiezen voor de PlaySeat challenge, die heb ik zelf ook en is makkelijk in te klappen en op te bergen en zit ook nog eens goed.
Wat is de grote van je monitor/TV? als die te klein is dan zit je te ver weg en dat zal het spelen niet beter maken.
Op wat voor hoogte staat de monitor/TV? Met de Evolution zit je volgens mij op de grond en met de challenge zit je wat hoger.
De T150 kun je alleen met een klem vastmaken. Je kunt hem dus niet vastschroeven op de plaat van de stoel. Lijkt mij minder stabiel.
Stuur zit vast aan de base, dus geen mogelijkheid om in de toekomst een ander stuurwiel te monteren. Zie mij zelf dat nog niet zo snel doen, maar je weet nooit. Zo'n stuurtje zou jaren mee moeten gaan.
Pedalen zijn van plastic en niet verstelbaar.
Als je echt in een kleine kamer zit die ook voor andere dingen gebruikt wordt, dus niet als gameroom, dan zou ik echt eens naar de PlaySeat Challenge kijken. Scheelt je ook nog 100 euro geloof ik.
Mijn idee zou zijn om voor de PlaySeat Challenge te gaan en de T300RS.
Hier nog een review van de T150
YouTube: Thrustmaster T150 First Look on Playstation 4
Weet niet of je die hebt bekeken.